Infolinia: 796 935 555

Aktualności

Szprychy i pomiar ich długości
Szprychy to jeden z niezbędnych elementów składowych koła rowerowego. Służą do połączenia piasty i obręczy co jako jedność stanowi podstawowy element konstrukcji każdego roweru. Bez koła..
Czytaj więcej
Klasyfikacja przerzutek Shimano
Przerzutki to zdecydowanie jeden z kluczowych elementów wyposażenia każdego roweru. Niezależnie od rodzaju jednośladu są jego niezbędną, znacznie ułatwiającą jazdę częścią. Szczególna budowa i rodzaj przerzutki determinuje jej przeznaczenie, dlatego też tak istotne jest...
Czytaj więcej
Wymiana linek i pancerzy w rowerze

W celu zachowania odpowiedniej sprawności roweru konieczne jest prawidłowe funkcjonowanie wielu elementów. To bardzo ważne, aby właściwie dbać zarówno o większe, widoczne na pierwszy rzut oka części, jak i mniejsze, choć nie mniej ważne komponenty. Doskonale można zobrazować to na przykładzie linek oraz pancerzy w rowerze. Mimo niewielkich rozmiarów linki i pancerze rowerowe mają ogromny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie jednośladu, a także bezpieczeństwo kolarza.

Czytaj więcej

Lada dzień rozpocznie się długo wyczekiwany sezon rowerowy. To ostatni moment na odpowiednie przygotowanie naszych jednośladów do intensywnej eksploatacji do późnej jesieni. Jak wykonać serwis roweru w domu i czy wszystkie czynności jesteśmy w stanie wykonać sami? A może lepiej zlecić to fachowcom? Zachęcamy do lektury niniejszego artykułu, z którego dowiesz się, jaki sprzęt i narzędzia wybrać, aby przeprowadzić samodzielne serwisowanie roweru.

Czytaj więcej

Trudno wyobrazić sobie dobrej jakości górski rower bez amortyzatora. Nie tylko znacznie zwiększa on komfort jazdy, ale także zapewnia wyższy stopień bezpieczeństwa. Amortyzator to nieodzowna pomoc na wyboistej trasie.

Czytaj więcej

Pozycjonowanie

pixel