Infolinia: 796 935 555
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zapięcia rowerowe składane

( ilość produktów: 5 )

 

Zapięcie rowerowe to akcesorium służące do zabezpieczenia jednośladu przed kradzieżą. Jest ono niezbędne, jeżeli pozostawiamy rower zarówno na dłużej, jak i na kilkanaście minut – np. wchodząc do sklepu. Czasami jedna chwila nieuwagi wystarczy, aby stracić ulubiony pojazd – a dla prawdziwych miłośników kolarstwa to prawdziwa strata. Niezależnie od tego, jaka jest wartość jednośladu, zabezpieczenie rowerowe składane to coś, w co zdecydowanie warto zainwestować..

Zabezpieczenia rowerowe składane i inne - rodzaje

Zapięcie rowerowe powinno być przede wszystkim bardzo wytrzymałe. Chodzi nam przecież o to, aby skutecznie chroniło nasz rower. Jeżeli nie jest ono wystarczającej jakości, delikwent z łatwością sobie z nim poradzi. Mówi się, że koszt zabezpieczenia do roweru powinien być równy 10% wartości samego pojazdu. Wiele jednak zależy od osobistych potrzeb. Jednym z najpopularniejszych rodzajów zapięć jest linka – tę jednak można z łatwością przeciąć lub rozerwać. Tego rodzaju zabezpieczenie sprawdzi się więc w miejscu o niewielkim ryzyku kradzieży. Zdecydowanie skuteczniejsze i trwalsze zapięcie stanowi tzw. u-lock. Składa się on ze stalowego pręta i elastycznej części środkowej. Parkując jednoślad w miejscach o większym ryzyku kradzieży, lepiej postawić na ten wariant. Szczególnie godne polecenia są również zapięcia składane w postaci łańcucha z zamkiem. Łączą one w sobie cechy linki i u-locka. To zabezpieczenie rowerowe, które najtrudniej rozwiercić czy przeciąć. Jego jedynym minusem jest większa waga, co może stanowić przeszkodę podczas transportu.


Zapięcia składane do jednośladów w ofercie Rowerek.pl

W sklepie Rowerek.pl – nie tylko internetowym, ale również w jego siedzibie w Zielonej Górze – zaopatrzyć można się w zapięcia składane marki ONGUARD. To jeden z najpopularniejszych producentów zapięć do rowerów, motocykli oraz skuterów. Jego propozycja to zapięcie na szyfr Onguard Link Plate Lock K9 Combo o długości 75 cm. To połączenie wszechstronnej i łatwej w użytku linki oraz wytrzymałego i bezpiecznego u-locka. Zamki, w które jest ono wyposażone, posiadają stosowne certyfikaty. To wyjątkowe zabezpieczenie rowerowe składane składa się z mechanizmu bębenkowego oraz stalowych hartowanych płytek. Pokryte plastikiem płytki połączone są ze sobą zamkiem centralnym. W komplecie z zapięciem składanym Onguard znajduje się również uchwyt do zamocowania do ramy, który znacząco ułatwia transport. Zapięcia rowerowe składane tego topowego producenta to gwarancja wytrzymałości i bezpieczeństwa. Dzięki tak solidnemu rozwiązaniu, o swój jednoślad można być spokojnym w każdym miejscu!


Być może zainteresuje Cię również:

Pozycjonowanie

pixel