Infolinia: 796 935 555

Trenażery rowerowe

( ilość produktów: 3 )

Powrót do regularnych treningów i przejażdżek kolarskich po przerwie jesienno-zimowej może być trudny. Ciało może szybko odzwyczaja się od tego konkretnego wysiłku, a odzyskanie formy może wymagać znacznego wysiłku. Istnieje jednak sposób na to, by pomimo jesiennej złoty i zimowych mrozów nie wyjść z wprawy i oddawać się swojej ulubionej aktywności fizycznej bez konieczności wychodzenia z domu. O czy mowa? O trenażerze

Czym jest trenażer do roweru?

Trenażer rowerowy to specjalistyczne urządzenie treningowe dla rowerzystów, którzy chcą szlifować formę i trenować jazdę przez okrągły rok. Ten sprzęt umożliwia utrzymanie kondycji na odpowiednim poziomie i wejście w nowy sezon w pełni sił. Na jakiej działa zasadzie? Z jego wykorzystaniem można w prosty sposób przekształcić rower, jakim poruszamy się na co dzień, w sprzęt stacjonarny. Ma to naprawdę duże zalety – trenujemy w takiej samej pozycji, jaka przybieramy podczas jazdy w terenie, więc ciało nie odwyka od charakterystycznego ruchu i ułożenia. Co więcej, dzięki dedykowanym aplikacjom, można urozmaicać sobie domowy trening na mnóstwo sposobów, włącznie z tzw. cofferide’ami oraz wyścigami z innymi użytkownikami.


Trenażer kolarski – przegląd oferty sklepu Rowerek.pl

Zamiłowanie do kolarstwa nie mija wraz z nadejściem pochmurnych, mroźnych i deszczowych dni. Właśnie z myślą o takich zapaleńcach powstała oferta dotycząca trenażerów kolarskich w sklepie Rowerek.pl. Do wyboru jest wiele modeli, odpowiednich dla użytkowników o różnych preferencjach. Wśród nich na uwagę zasługuje np. Elite Trenażer Qubo Power Mag Smart B+. Jest to urządzenie niezwykle funkcjonalne i wszechstronne. Ma 8 poziomów oporu, które ustawia się za pośrednictwem łatwego w użyciu pokrętła i zmienia przez praktyczną manetkę montowaną na kierownicy roweru. Wyposażono go także w zintegrowany czujnik prędkości, mocy i kadencji współpracujący z system ANT™+ i Bluetouch do połączeń z zewnętrznymi urządzeniami. Ogromną zaletą tego modelu jest także to, że można go zamontować i zdemontować jednym ruchem ręki. Trenażerem, który spełni oczekiwania szczególnie wymagających miłośników jazdy na rowerze, jest interaktywny trenażer Elite Suito, ANT+ FE-C, Bluetooth FTMS z pomiarem mocy. Konfiguracja tego urządzenia nie zajmuje więcej, niż 5 minut. Dzięki kompaktowej konstrukcji i składanym nóżkom można go łatwo przechowywać. Jest bardzo stabilny i umożliwia dynamiczną jazdę.
Na tych modelach oferta dotycząca trenażerów rowerowych się nie kończy. Asortyment obejmuje produkty świetnej jakości w konkurencyjnych cenach.


 

Być może zainteresuje Cię również:

Pozycjonowanie

pixel