Infolinia: 796 935 555

Bagażniki rowerowe przednie

( ilość produktów: 3 )

Wielu rowerzystów, którzy korzystają ze swojego jednośladu każdego dnia, chcą uczynić swój pojazd możliwie najbardziej funkcjonalnym i pomocnym w codziennym życiu. Z pewnością takich cech nadaje mu dodatkowe miejsce do przewożenia bagażu. Jeśli jest go wystarczająco dużo, to rower z powodzeniem może zastąpić samochód w przewożeniu zakupów czy innych przedmiotów codziennego użytku. Nie trzeba wiele, by zmodyfikować swój pojazd. Wystarczy dobrze dobrany przedni bagażnik, by poczuć różnicę.

Przednie bagażniki rowerowe – dlaczego warto je mieć?

Bagażniki rowerowe zazwyczaj kojarzą się z rowerami miejskimi. Rowerzyści poruszający się po ulicach miast „obładowują” swoje jednoślady zakupami, książkami, torbami z rzeczami osobistymi i wieloma innymi drobiazgami, potrzebnymi w ciągu dnia. Często też wożą na nich swoje dzieci albo zwierzaki domowe. Tymczasem dodatkowe miejsce na bagaż przydaje się także – a może nawet przede wszystkim – podczas dłuższych wypadów i rajdów rowerowych. Uczestnicy takich wydarzeń muszą szczególnie zadbać o to, aby mieć przy sobie wszystko, co może okazać się przydatne na trasie, włącznie z częściami zamiennymi, narzędziami, jedzeniem, naczyniami, ubraniami na zmianę itd. W takiej sytuacji zarówno przedni, jak i tylny bagażnik rowerowy wydają się być nieodzownym osprzętem. Aby zapewnić sobie maksymalny komfort podróżowania, najlepiej wybierać przednie bagażniki o niewielkiej wadze, ale dużej wytrzymałości, które można bez trudu dostosować do swojego roweru.


Bagażniki rowerowe przednie w sklepie Rowerek.pl

Bagażnik przedni Author ACR-30 czarny to jeden z popularniejszych modeli dostępnych na stronie Rowerek.pl. Ma korzystny stosunek jakości do ceny, łatwo się go zakłada i posiada możliwość regulacji, dzięki czemu można dostosować jego wysokość do indywidualnych preferencji. Do tego bagażnika można także zamocować koszyk bądź skrzynkę. Bagażnik jest stabilny i sztywny, a przewozić można na nim ładunek o wadze do 5 kg.

Po więcej tych i innych części i akcesoriów rowerowych warto zajrzeć do oferty sklepu Rowerek.pl.Zobacz inne nasze produkty:

Pozycjonowanie

pixel