Infolinia: 796 935 555

Kasety, wolnobiegi i zębatki rowerowe

( ilość produktów: 144 )

Wraz z kolejnymi pokonanymi na rowerze kilometrami, zęby w kasecie lub wolnobiegu ścierają się. Lepiej nie czekaj, aż łańcuch zacznie się ślizgać. Gdy zauważysz pierwsze oznaki zużycia, przystąp do wymiany. Wysokiej jakości kasety rowerowe znajdziesz w sklepie Rowerek.pl. To dzięki nim generowana przez pracę nóg rowerzysty siła zostaje przełożona na tylne koło. W naszej ofercie dostępne są także pojedyncze zębatki do roweru oraz wciąż popularne w rowerach starszej generacji wolnobiegi. Gwarantujemy szeroki wybór modeli o zróżnicowanej liczbie i zakresie przełożeń.

Niezawodne kasety rowerowe Shimano

Shimano należy do najbardziej znanych producentów części rowerowych na całym świecie. Kaseta rowerowa tej marki cieszy się dużym uznaniem wśród miłośników jednośladów. W naszym asortymencie można znaleźć kasety Shimano dedykowane rowerom MTB, trekkingowym i szosowym. Dzięki wysokiej jakości wykonania, innowacyjnej konstrukcji i niewielkiej wadze, kaseta rowerowa Shimano pozwala na płynną i szybką zmianę przełożeń. Przy wyborze modelu dla siebie nie można zapominać, że tylna kaseta rowerowa powinna być kompatybilna z systemem przerzutkowym jednośladu. Rowerek.pl oferuje rozwiązania zarówno dla zaawansowanych rowerzystów, jak i dla osób korzystających z jednośladów rekreacyjnie. Ile kosztuje wysokiej jakości kaseta rowerowa? Cena w naszym sklepie to prawdziwa okazja dla każdego rowerzysty.

Wolnobieg do roweru dla rekreacyjnej jazdy

Poza kasetami, Rowerek.pl oferuje również przeznaczony do rowerów starszej generacji wolnobieg Shimano. Różni się on od kasety rowerowej przede wszystkim sposobem montażu. Podczas gdy kasetę należy nałożyć na piastę i dokręcić nakrętką, wolnobieg wkręcamy na piastę w całości. Poznasz go po braku ząbkowanej nakrętki. Jaki najlepiej kupić wolnobieg? Sklep Rowerek.pl poleca 6- i 7-rzędowe modele, wyposażone w zintegrowaną osłonę, zapobiegającą uszkodzeniu szprych w momencie, gdy łańcuch wyskoczy poza zakres. W naszym asortymencie dostępne są także zębatki do rowerów, których zadaniem jest przekazywanie ruchu z korb do łańcucha. Oferujemy duży wybór wykonanych ze stali modeli, dedykowanych łańcuchom różnego typu i zróżnicowanych pod względem liczby zębów. Zużyta zębatka do roweru w kasecie może zostać zamieniona na nową, bez konieczności zakupu całego zestawu. Taka opcja nie wchodzi w grę w przypadku posiadającego zespolone elementy wolnobiegu. Zapraszamy do zakupów oryginalnych kaset, wolnobiegów i zębatek w dobrych cenach!


1-rzędowe ⚙️ 5-rzędowe ⚙️ 6-rzędowe ⚙️ 7-rzędowe ⚙️ 8-rzędowe ⚙️ 9-rzędowe ⚙️ 10-rzędowe ⚙️ 11-rzędowe ⚙️ 12-rzędowe

Pozycjonowanie

pixel