Infolinia: 796 935 555
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabezpieczenia rowerowe

( ilość produktów: 92 )

Wielu miłośników jazdy na dwóch kółkach wykorzystuje rower nie tylko w celach rekreacyjnych, ale również jako środek transportu. W przypadku gdy jednoślad często pozostawiany jest przed szkołą, miejscem pracy czy w pobliżu sklepu istnieje ryzyko, że zostanie on skradziony. Aby zminimalizować możliwość utraty pojazdu, warto wyposażyć się w skuteczne zabezpieczenie roweru. Warto używać go nie tylko na dworze, ale i w piwnicy czy garażu, by jak najbardziej zredukować ryzyko, że ktoś pozbawi nas naszej własności. W produkcji akcesoriów służących do zabezpieczenia pojazdu specjalizuje się m.in. firma Kryptonite oraz Onguard. Warto decydować się na wysokiej jakości blokady rowerowe, które będą stanowiły duże utrudnienie dla potencjalnego złodzieja.

Zabezpieczenia rowerowe – rodzaje

W sklepach zajmujących się sprzedażą części oraz akcesoriów rowerowych znaleźć można różne zabezpieczenia do roweru. Najprostszym i jednocześnie najtańszym rozwiązaniem jest zakup klasycznej linki rowerowej. Takiego zapięcia łatwo się używa ze względu na to, że cechuje się ono dużą elastycznością. Na rynku dostępne są linki na szyfr lub otwierane za pomocą klucza. Innym sposobem na to, by ochronić jednoślad przez kradzieżą, są zabezpieczenia rowerowe U-lock. Choć są ono nieco mniej wygodne w użyciu, to charakteryzuje się lepszą wytrzymałością niż tradycyjne linki. Istnieją także zapięcia składane, które zajmują niewiele miejsca, np. w plecaku, i skutecznie zabezpieczają pojazd. Kolejnym wariantem jest zapięcie w formie łańcucha. Ze względu na stosunkowo dużą masę sprawdzi się ono szczególnie w przypadku osób, które przypinają pojazd w stałym miejscu, np. w piwnicy lub przed pracą, i nie muszą transportować zapięcia. Wśród użytkowników rowerów dużą popularnością cieszą się produkty firmy Kryptonite. Zabezpieczenia rowerowe wytwarzane przez tę markę to m.in. łańcuchy, linki oraz zapięcia typu U-lock. Właściciele jednośladów chętnie sięgają również po zabezpieczenia rowerowe Onguard, takie jak np. linki i zapięcia składane.

Gdzie kupić skuteczne blokady rowerowe?

Części i akcesoria do rowerów dostępne są na stronie internetowej Rowerek.pl. W ofercie sklepu znaleźć można różnego rodzaju blokady rowerowe – linki, zapięcia składane, łańcuchy oraz zapięcia typu U-lock. Asortyment sklepu obejmuje produkty znanych marek, m.in. zabezpieczenia rowerowe Kryptonite, Onguard, Author oraz OXC. W potrzebne elementy wyposażenia jednośladów zaopatrzyć się można zarówno w sklepie internetowym, jak i w placówce stacjonarnej.Być może zainteresuje Cię również:

Pozycjonowanie

pixel