Infolinia: 796 935 555
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lusterka rowerowe na kierownicę

( ilość produktów: 11 )

Poruszanie się rowerem po mieście wymaga bardzo dużej ostrożności. Należy zwracać uwagę zarówno na nierówności na drodze, sygnalizację świetlną, jak i na innych uczestników ruchu drogowego. Konieczne jest oglądanie się za siebie m.in. przed wykonaniem manewru skrętu. Podczas poruszania się na dwóch kółkach trzeba obserwować zachowanie pieszych, innych rowerzystów oraz kierowców samochodów. Aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo i wygodę w trakcie jazdy, warto zdecydować się na kupno lusterka. Na rynku dostępne są różne rodzaje tego typu gadżetów, dzięki czemu każdy miłośnik kolarstwa może znaleźć rozwiązanie dopasowane do swoich preferencji. Wśród rowerzystów popularnym akcesorium jest m.in. lusterko rowerowe Cateye.

Lusterko na rower – czy warto je posiadać?

Lusterko nie należy do grupy obowiązkowych elementów wyposażenia każdego rowerzysty (w przeciwieństwie do oświetlenia czy dzwonka). Mimo to może ono znacząco ułatwić poruszanie się jednośladem po mieście. Za pomocą lusterka użytkownik pojazdu sprawdza co dzieje się za jego plecami. Niewątpliwie stanowi to dużą wygodę w porównaniu do obracania się. Warto natomiast pamiętać o tym, że lusterko nie obejmuje całego obszaru wokół roweru, dlatego należy być uważnym i nie traktować go jako jedynego środka ostrożności.

Lusterka rowerowe – rodzaje

W sklepach z częściami i akcesoriami rowerowymi dostępne są różne rodzaje lusterek. Pierwszy możliwy wariant to lusterko rowerowe na kierownicę. Występuje ono w wersji umieszczanej bezpośrednio w otworze kierownicy, przykręcanej albo mocowanej na rzepy. Inny typ to lusterko rowerowe na kask. Takie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w przypadku osób, które nie chcą montować dodatkowego elementu na kierownicy albo podróżują razem ze swoimi pociechami. Przykładem akcesorium tego typu jest lusterko rowerowe Zefal. Ciekawą opcję stanowi również lusterko rowerowe na rękę. Umieszcza się je na nadgarstku i dopasowuje do ręki za pomocą opaski.

Lusterka do roweru dostępne w sklepie Rowerek.pl

Części i akcesoria rowerowe, takie jak np. lusterka rowerowe na kierownicę, nabyć można w sklepie Rowerek.pl. Produkty znajdujące się w jego ofercie wytwarzane są przez firmy cieszące się uznaniem miłośników kolarstwa. Zamówienie można złożyć za pośrednictwem strony internetowej lub poprzez odwiedzenie placówki stacjonarnej zlokalizowanej w Zielonej Górze. W asortymencie sklepu dostępne jest m.in. lusterko rowerowe Author. Wszystkie niezbędne elementy wyposażenia rowerowego oferowane są w atrakcyjnych cenach.


Może zainteresują Cię także:

Pozycjonowanie

pixel