Infolinia: 796 935 555

Akcesoria do bagażnika rowerowego

( ilość produktów: 12 )

Komu w drogę, temu… bagażnik rowerowy! Każdy rowerzysta, który dużo podróżuje, czy to po mieście, czy po mniej uczęszczanych trasach wie, jak przydatnym akcesorium jest bagażnik rowerowy. Aby był jeszcze bardziej funkcjonalny, warto wzbogacić go o dodatkowe gadżety.

Bagażniki rowerowe – dlaczego są tak ważne?

Jazda na rowerze dla coraz większej liczby ludzi stanowi doskonałą alternatywę dla poruszania się samochodem. Jednoślad pozwala nie tylko zaoszczędzić sporo czasu (nie utknie w korkach, tak jak auto), ale też pomaga zadbać o dobrą kondycję, a przez to zapewnia lepsze samopoczucie. Co prawda rower nie jest w stanie dorównać samochodowi pod względem wygody i komfortu podróżowania, ale może być naprawdę praktycznym towarzyszem codziennych wypraw do pracy, szkoły czy na zakupy. Dzięki takim dodatkom, jak bagażnik rowerowy, można z powodzeniem zapakować na niego sprawunki, damską torebkę, teczkę z dokumentami albo plecak do szkoły albo na uczelnię. Akcesoria na bagażniki rowerowe są dostępne w tak dużym i różnorodnym wyborze, że można bez problemu znaleźć produkt na miarę własnych wymagań i oczekiwań. Torby na bagażnik i ramę a także odpowiednie mocowania umożliwiają przewożenie naprawdę dużych pakunków i to w wygodny, bezpieczny sposób.

Gumki do bagażnika rowerowego – niezastąpiony drobiazg

Niektóre gadżety, choć niepozorne, mogą naprawdę uratować życie rowerzyście. Tak jest w przypadku gumek do bagażnika. Ponieważ nie zajmują wiele miejsca, można je zawsze wozić ze sobą, a kiedy przyjdzie czas na skorzystanie z nich, będą pod ręką. A okazji do ich użycia może być naprawdę wiele. Kiedy na zakupach zdarzy się zapomnieć, że torba przy bagażniku ma ograniczoną pojemność, linki gumowe do bagażnika pomogą utrzymać w ryzach nadmiar sprawunków. Poza tym niewymiarowe ładunki, których nie można zapakować w foremne pudełko, dzięki linkom da się przewieźć łatwo i bezpiecznie.

Gumy do bagażnika rowerowego w sklepie Rowerek.pl

Asortyment sklepu Rowerek.pl obejmuje części rowerowe i akcesoria przydatne każdemu rowerzyście. Są wśród nich także gumy bagażnikowe. Dostępne są w różnych długościach i wykonane są z wytrzymałej, ciągliwej gumy, która zapewni stabilność mocowania. Gumy zakończone są haczykami ułatwiającymi zamocowanie ładunku w pożądanym miejscu. Obok gum pojedynczych, warte uwagi są także modele składające się z trzech złączonych ze sobą gum. Zakończone metalowymi haczykami, są niezastąpione podczas przewożenia większych zakupów, ale mogą też posłużyć np. podczas przewożenia rzeczy w bagażniku samochodowym, na przyczepce itd.

Pozostałe akcesoria na bagażnik

Gumy do mocowania bagażu to bez wątpienia bardzo przydatny gadżet, ale nie jest to jedyne akcesorium, które warto zawsze mieć przy sobie podczas wypraw rowerowych. Często pomijanym, bardzo niesłusznie, dodatkiem do rowerowego ekwipunku jest apteczka pierwszej pomocy. W sklepie Rowerek.pl dostępne są gotowe zestawy, w których znaleźć można najbardziej przydatne materiały opatrunkowe, z których skorzystać można w przypadku pojawienia się otarć lub uszkodzeń skóry. W niewielkiej saszetce znalazło się miejsce m.in. na koc ratunkowy, chusteczki dezynfekujące nasączone alkoholem, bandaże, nożyczki i chustę opatrunkową. Mocowana na rzepy apteczka może być przewożona a bagażniku, plecaku a nawet na kierownicy. Materiał, z którego wykonana jest powłoka, jest wodoodporny, więc nie ma obaw, że znajdujące się w środku ulegną przemoczeniu podczas jazdy w złą pogodę.


Sprawdź także:

Pozycjonowanie

pixel