Infolinia: 796 935 555

Klucze do roweru - imbusowe, płaskie i TORX

( ilość produktów: 64 )

Systematyczna jazda na rowerze niesie za sobą wiele zalet – pozwala zrelaksować się, wzmocnić mięśnie oraz poprawić kondycję. Aby użytkowany pojazd był w pełni bezpieczny dla właściciela, jego stan techniczny musi być regularnie kontrolowany, a zużyte części powinny podlegać wymianie. O jednoślad można zadbać na dwa sposoby – udać się do profesjonalnego serwisu rowerowego lub wykonywać niezbędne czynności w domowym warsztacie. W przypadku samodzielnego serwisowania konieczne jest posiadanie narzędzi, które umożliwią sprawdzenie funkcjonowania poszczególnych części oraz ewentualną wymianę komponentów. W grupie przydatnych przyrządów znajdują się m.in. klucze imbusowe do roweru oraz klucze TORX. Produkcją narzędzi popularnych wśród rowerzystów zajmuje się firma Park Tool, PRO, Bike Hand oraz Topeak. Podczas kompletowania skrzynki z przyrządami warto zwracać uwagę na wysoką jakość elementów służących do majsterkowania. Dobrze wykonane narzędzia nie tylko nie ulegają szybkiemu zużyciu czy zniszczeniu, ale również ułatwiają pracę.

Klucze TORX i imbusowe – przydatne narzędzia w warsztacie

Klucze imbusowe przeważnie przypominają swoim kształtem literę L. Ich cechą charakterystyczną jest przekrój sześciokąta foremnego. Tego typu narzędzia przydają się do serwisowania wielu części rowerowych, m.in. przerzutek, korb czy hamulców. Klucze TORX mają kształt sześcioramiennej gwiazdy. Używa się ich m.in. w celu dokręcenia śrub tarczy hamulcowej. W domowym warsztacie przydadzą się nie tylko imbusy rowerowe i klucze TORX, ale również klucze nasadowe ułatwiające dokręcanie oraz odkręcanie śrub.

Klucze nasadowe, TORX i imbusowe w Rowerek.pl

Klucze imbusowe, nasadowe i TORX powinny znaleźć się w warsztacie każdego miłośnika jazdy na dwóch kółkach, który samodzielnie dba o prawidłowe funkcjonowanie użytkowanego przez siebie pojazdu. Narzędzia niezbędne podczas sprawdzania stanu komponentów oraz ich wymiany dostępne są na stronie internetowej Rowerek.pl. Asortyment sklepu obejmuje m.in. klucze imbusowe, TORX oraz inne przyrządy ułatwiające majsterkowanie. W ofercie znajdują się produkty wysokiej jakości, które wytwarzane są przez zaufane marki, wykorzystujące dobre gatunkowo materiały oraz najlepsze technologie. Potrzebne narzędzia, jak również liczne części i akcesoria rowerowe, można nabyć za pośrednictwem strony Rowerek.pl lub w placówce stacjonarnej zlokalizowanej w Zielonej Górze. Ewentualne wątpliwości związane z doborem właściwych przyrządów warto omówić z naszymi konsultantami.Sprawdź podobne produkty:

Pozycjonowanie

pixel