Infolinia: 796 935 555

Chwyty rowerowe przykręcane

( ilość produktów: 128 )

Pewny chwyt jest bardzo ważny dla bezpieczeństwa podczas jazdy na rowerze, a gadżetem, który może bardzo pomóc w tej kwestii, są oczywiście chwyty rowerowe. Im lepiej dobrane, tym większy komfort będzie odczuwał użytkownik jednośladu. Warto zatem poświęcić nieco czasu, by znaleźć model najbardziej odpowiedni dla siebie.

Chwyty rowerowe ergonomiczne

Dłonie, choć są niebywale precyzyjnym i niesamowicie sprawnym „narzędziem”, to nie zawsze wygrywają w starciu z niesprzyjającymi czynnikami. Podczas długiej jazdy w upalny dzień mogą bardzo się pocić i ślizgać na kierownicy, a to znacząco może obniżyć poziom bezpieczeństwa rowerzysty. Oprócz rękawiczek rowerowych, drugim co do ważności akcesorium stworzonym do radzenia sobie z tym problemem są gripy ergonomiczne. Nie tylko polepszają one przyczepność, ale też – dzięki odpowiedniej konstrukcji i materiałowi, z jakiego są wykonane – znacząco tłumią drgania. Dłonie dzięki temu nie męczą się tak szybko, nawet jeśli jeździ się w trudnym terenie. Chwyty ergonomiczne świetnie dopasowują się do anatomicznej budowy dłoni, amortyzują wstrząsy i ograniczają ryzyko wystąpienia bólu lub kontuzji.

Gripy rowerowe w ofercie sklepu Rowerek.pl

Każdy użytkownik jednośladu, który poszukuje dla siebie nowoczesnych, dopracowanych rozwiązań, z pewnością znajdzie je w ofercie internetowego sklepu Rowerek.pl. Wśród setek, jeśli nie tysięcy produktów dostępnych na tej stronie, można znaleźć m.in. gripy z rogami marki Ergon. Model Ergon Grip GP2 S posiada rogi wykonane z kompozytu GFK i gumowany antypoślizgowy obszar, znajdujący się w dolnej części. Ustawienie rogów można dopasować do swoich preferencji, ponieważ posiadają regulację. Łatwy montaż i trwałość to ich kolejne zalety.

Na wyróżnienie zasługują również m.in. chwyty kierownicy Sram DH czerwone z czarną obejmą i korkami. Wykonano je z grubego, a jednocześnie bardzo miękkiego silikonu, który jest osadzony na sztywnej tulejce. Porowata faktura bardzo polepsza przyczepność, a aluminiowe pierścienie, z użyciem których skręca się opisywane chwyty, zapobiegają przemieszczaniu się i zsuwaniu gripów w trakcie jazdy. Ten model polecany jest szczególnie miłośnikom jazdy w stylu MTB i Downhill.

Po te i wiele innych modeli uchwytów warto udać się na wirtualne zakupy do sklepu Rowerek.pl, a dla tych, którzy lubią zakupy stacjonarne, istnieje możliwość odwiedzenia siedziby sklepu znajdującej się w Zielonej Górze. Niezależnie od formy zakupów, zawsze można liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc.


Zobacz również:

Pozycjonowanie

pixel