Infolinia: 796 935 555

Łatki i zestawy naprawcze z dętką

( ilość produktów: 31 )

Łatki do dętek rowerowych to coś, co powinien zabierać ze sobą w trasę każdy rowerzysta. Niezależnie od tego, czy jest to jazda po mieście, czy długa wyprawa po leśnych terenach, nigdy nie wiadomo, kiedy łatka rowerowa może się przydać. Taki zestaw naprawczy może okazać się niezbędny zwłaszcza w sytuacji, gdy nie masz przy sobie zapasowej dętki. Przebita dętka nie oznacza konieczności kupna nowej – dzięki łatkom z łatwością załatasz powstałą w niej dziurę i ruszysz w dalszą drogę! Samo przyklejenie łatki do dętki to tylko kilka kroków – cały proces nie zajmuje wiele czasu i nie jest skomplikowany.

Zestaw łatek rowerowych – podstawa w trasie

Kompaktowy zestaw łatek rowerowych to doskonałe rozwiązanie na wyprawy rowerowe – zarówno długie, jak i te najkrótsze. Niektóre z nich zawierają łyżki do opon, kleje, sznurki do wypełniania dziur czy gumowe paski uszczelniające. Taki zestaw naprawczy można skompletować samodzielnie lub postawić na ten gotowy, składający się z wszystkich niezbędnych akcesoriów. Dzięki niewielkim rozmiarom, opakowania z łatkami i narzędziami zmieszczą się do każdej sakwy, plecaka, a nawet kieszeni.


Łatki do dętek rowerowych w ofercie sklepu Rowerek.pl

W sklepie Rowerek.pl – zarówno internetowym, jak i stacjonarnym, zlokalizowanym w Zielonej Górze – znajdują się łatki do dętek rowerowych renomowanych marek, m.in. Lezyne, Continental, Part Tool czy Expand. To zarówno łatki samoprzylepne, jak i te dostępne w zestawie z klejem. Poszukując zestawu łatek rowerowych, warto przyjrzeć się m.in. Lezyne Repair Kit Metal. W jego skład wchodzi 6 łatek do dętek, łatka do opony oraz tarka. Co więcej, opakowanie z łatek jest na tyle uniwersalne, że można przeznaczyć je również do przechowywania cukru, torebek herbaty czy banknotów! Ciekawą propozycję stanowi również zestaw do naprawy opon Weldtite Tubeless Repair Kit. W jego skład wchodzą sznurki do wypełniania dziur, narzędzia do ich wprowadzania i do przygotowania dziur, nożyk, klej oraz kredka woskowa do oznaczenia przebitego miejsca. Warto zwrócić uwagę także na zestaw naprawczy do opon Tubeless Zefal z paskami uszczelniającymi, szpikulcem i pilnikiem. W asortymencie sklepu Rowerek.pl dostępne są też łatki rowerowe do opon bezdętkowych Expand Pro – sprawdzą się one idealnie w przypadku uszkodzeń, z którymi nie poradzi sobie mleczko uszczelniające. Ponadto, oferta pozwala zaopatrzyć się w kleje do dętek oraz talk techniczny.Zobacz również:

Pozycjonowanie

pixel