Infolinia: 796 935 555

Stojaki i systemy przechowywanie rowerów / narzędzi

( ilość produktów: 8 )

Posiadanie roweru wiąże się z koniecznością znalezienia właściwego miejsca do jego przechowywania. Bardzo często umieszczenie jednośladu w garażu, piwnicy czy pokoju powoduje ograniczenie przestrzeni, co utrudnia poruszanie się w danym pomieszczeniu. Na szczęście istnieje szereg rozwiązań, takich jak np. haki na rowery na ścianę, dzięki którym można zmniejszyć ilość miejsca potrzebnego do trzymania pojazdu w domu. Część produktów dostępnych na rynku ułatwia natomiast wykonywanie prac serwisowych.

Haki do wieszania rowerów – sposób na przechowywanie pojazdu

Najprostszym sposobem na przechowywanie roweru jest wykorzystanie haków ściennych. Trzymają one jednoślad za przednie koło, co powoduje, że pojazd zajmuje mało miejsca w pomieszczeniu. Niewątpliwą zaletę tego rozwiązania stanowi uniwersalność – haki sprawdzą się w przypadku rowerów o różnych średnicach kół.

Stojaki rowerowe – jaką funkcję mogą pełnić?

Rozwiązaniem wykorzystywanym podczas różnego rodzaju prac konserwacyjnych są stojaki serwisowe rowerowe. Ułatwiają one m.in. konserwację łańcucha, ponieważ pojazd zawieszony jest za ramę. Przeważnie tego typu akcesoria pasują do większości rozmiarów ram, dzięki czemu charakteryzują się dużą uniwersalnością. W sklepach zajmujących się sprzedażą części i akcesoriów kolarskich znaleźć można także stojaki pod tylne koło. Można wykorzystać je zarówno przy konserwacji łańcucha, jak i w celu wyeksponowania jednośladu. Należy pamiętać o tym, że muszą one być dopasowane do rozmiaru koła.

Wieszaki rowerowe – rodzaje

Praktycznym rozwiązaniem są również wieszaki na rowery na ścianę, które znacznie ułatwiają przechowywanie jednośladów. Produkty te występują w różnych wersjach. Na rynku dostępne są m.in. wieszaki służące do powieszenia pojazdu za pedał. Kolejny wariant to wieszak umożliwiający zawieszenie roweru za ramę. W sklepach znaleźć można także akcesoria pozwalające na przechowanie jednośladu zawieszonego za obręcz. Każda z tych opcji zmniejsza ilość miejsca potrzebnego do trzymania pojazdu w domu.

Stojaki na rowery ze stali nierdzewnej dostępne w Rowerek.pl

Haki, wieszaki oraz stojaki serwisowe do rowerów nabyć można za pośrednictwem strony Rowerek.pl. Przy zakupie tego typu produktów warto pamiętać o tym, że duże znaczenie ma ich wytrzymałość. Oprócz tego, powinny one być wykonane w taki sposób, by korzystanie z nich nie skutkowało pojawieniem się nieestetycznych rys na pojeździe. W ofercie Rowerek.pl dostępne są także inne akcesoria oraz części kolarskie, wpływające korzystnie na komfort jazdy oraz bezpieczeństwo użytkownika jednośladu.


Może zainteresują Cię również:

Pozycjonowanie

pixel