Infolinia: 796 935 555

Uchwyty na telefon do roweru

( ilość produktów: 86 )

Telefon stał się nieodłącznym towarzyszem naszej codzienności i trudno obecnie wyobrazić sobie wyjście z domu bez swojego smartfona. Korzystamy z niego wszyscy i wszędzie - także podróżując na rowerze. Aby móc robić to wygodnie i komfortowo, potrzebny jest solidny i stabilny uchwyt.


Dobry uchwyt rowerowy na telefon – czym powinien się charakteryzować?

Korzystanie z telefonu podczas jazdy na rowerze powinno oczywiście odbywać się z głową. Ręce powinny wtedy spoczywać na kierownicy, a nie na smartfonie, dlatego tak ważne jest posiadanie odpowiedniego uchwytu rowerowego na telefon. Wielu entuzjastów jednośladów korzysta z dedykowanych aplikacji, dzięki którym łatwiej, sprawniej i w przyjemniejszych „okolicznościach przyrody” poruszają się po mieście lub trasie. Jedynym bezpiecznym i możliwym sposobem na to, by móc używać swojego smartfona prowadząc rower, jest umieszczenie go w specjalnym uchwycie zamocowanym na kierownicy. Łatwo wtedy na niego spoglądać, nie tracąc jednocześnie sprzed oczu tego, co dzieje się na drodze. Dobry uchwyt zapewni stabilną pozycję urządzenia i uchroni go przed szkodliwymi wstrząsami.

Jednymi z najpopularniejszych modeli uchwytów rowerowych na telefon są te wykonane z silikonu. Mocuje się je w bardzo prosty sposób do kierownicy lub jej wspornika dzięki wykorzystaniu specjalnych otworów, a następnie umieszcza wewnątrz swoje urządzenie mobilne. Nieco bardziej zaawansowane są modele zakładanie na rower z wykorzystaniem pierścienia na rzep. Zapewniają one stabilność oraz komfort użytkowania. A co zrobić, by uchronić telefon przed szkodliwymi czynnikami, takimi jak opady atmosferyczne czy zabrudzenia? Na rynku dostępne są specjalne, montowane do ramy sakwy albo etui na telefon do roweru, które szczelnie otulają sprzęt, nie wpływając przy tym negatywnie na wygodę korzystania z urządzeń.


Zaczep na telefon do roweru – przegląd oferty sklepu Rowerek.pl

Jeśli chodzi o akcesoria rowerowe na telefon, to ich wybór w sklepie Rowerek.pl jest naprawdę spory. Wśród uchwytów na telefon na uwagę zasługuje m.in. zestaw SP Connect Bike Bundle II Iphone 11 Pro Max, XS Max. Jest od odpowiedni do wskazanych modeli telefonów marki Apple, a regulowany kąt uchwytu umożliwia idealne dopasowanie ułożenia telefonu do swoich potrzeb. Jego innymi atutami są możliwość montażu na tradycyjnej i spłaszczonej kierownicy a także łatwe wkładanie i zdejmowanie telefonu. Więcej modeli do różnych typów smartfonów jest dostępnych na stronieZobacz także:

Pozycjonowanie

pixel