Infolinia: 796 935 555

Haki do przerzutek

( ilość produktów: 381 )

Spośród wielu rodzajów mocowań przerzutek rowerowych do ramy, haki są najstarszym i – w opinii wielu amatorów kolarstwa – najbardziej godnym zaufania. Ich dużą zaleta jest nie tylko wytrzymałość i solidne wykonanie, ale także atrakcyjna cena. W przypadku uszkodzenia lub zużycia tej części, można ja po prostu wymienić na nową, nie nadwyrężając przy tym budżetu.

Haki przerzutki – wyróżnione modele

W sklepie internetowym Rowerek.pl można znaleźć duży wybór akcesoriów i części zamiennych potrzebnych do prawidłowej eksploatacji wszystkich typów rowerów. Wśród nich na są także haki przerzutki przedniej oraz haki przerzutki tylnej. Wybór tych produktów jest duży, a na wyróżnienie zasługują np. hak przerzutkowy Union GH-300 do ram rowerowych – Haibike. Wykonany jest z aluminium, a zatem jest bardzo lekki (zaledwie 23 g, razem z opakowaniem). Sprzedawany jest w zestawie ze śrubami do mocowania haka do ramy.

Godne polecenia się także haki przerzutki LY-12001 firmy SunRace. Wykonane ze stali haki przerzutki tylnej, które przeznaczone są do ram bez haka, montuje się bardzo łatwo. Śruba montażowa dostępna jest w komplecie.

Polecani producenci haków do przerzutek

Jeśli chodzi o asortyment haków przerzutkowych, dostępnych w sklepie Rowerek.pl, to w dużej mierze pochodzą one z oferty firmy UNION. Ta marka ma bardzo duże tradycje, a początki firmy sięgają końca XIX wieku. Początkowo specjalizowała się ona w produkcji łańcuchów, pedałów i szprych. W kolejnych latach jej asortyment poszerzył się o tylne i przednie piasty. Dużym przełomem w jej rozwoju było uruchomienie w 1990 roku fabryki w Czechach, w której rozpoczęła się masowa produkcja łańcuchów, szprych, oświetlenia i wielu innych części rowerowych.

Każdy, kto szuka haków przerzutkowych odpowiednich do swojego jednośladu, z ofercie sklepu Rowerek.pl znajdzie właściwy model. W przypadku trudności z doborem produktu, warto skorzystać z pomocy doświadczonych konsultantów sklepu.


Sprawdź także:

Pozycjonowanie

pixel