Infolinia: 796 935 555
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ramy rowerowe - części

( ilość produktów: 2 )

Rama rowerowa to podstawowa – i najważniejsza zarazem – część jednośladu, składająca się z kilku istotnych części. Stanowi ona jego szkielet, do którego przymocowane są pozostałe elementy roweru. Tradycyjna rama zbudowana jest z trójkąta głównego. Ten z kolei składa się z rury górnej, dolnej oraz podsiodłowej. W miejscu, w którym rury dolna i podsiodłowa się łączą, zlokalizowana jest tuleja suportowa. Do niej z kolei przyłączona jest korba, będąca częścią rowerowego układu napędowego. Do główki ramy, przy której stykają się rury górna i dolna, przymocowany jest natomiast widelec rowerowy. Materiały wykorzystywane do produkcji ram rowerowych to m.in. aluminium, stal czy karbon. Podczas zakupu roweru zawsze warto brać pod uwagę rozmiar ramy – aby jazda była wygodna i bezpieczna, powinna być ona dostosowana do wzrostu kolarza.

Części rowerowe Accent – wysoka jakość i solidność

Wszystkie części ramy rowerowej powinny być trwałe i solidne – tak, aby służyły użytkownikowi przez długie lata. Ma to znaczenie szczególnie w przypadku osób korzystających z roweru regularnie i w sposób intensywny. Poszukując elementów do swojego jednośladu, warto zwrócić uwagę na części rowerowe Accent. To ceniona polska marka, która zajmuje się produkcją ram rowerowych, całych rowerów oraz części do jednośladów. Pozwala ona na zaopatrzenie się w sprzęt wysokiej klasy w bardzo przystępnej cenie. Wszystkie elementy ram rowerowych Accent są produkowane z największą precyzją, przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów. Nie bez powodu marka zyskała zaufanie tak wielu Klientów z całej Polski.


Części do ram rowerowych Accent w sklepie Rowerek.pl

Asortyment sklepu internetowego Rowerek.pl oraz jego siedziby w Zielonej Górze obejmuje wysokiej jakości osie piasty renomowanego producenta ram rowerowych Accent. Sztywna oś Accent Exe do tylnych piast w rozmiarze 142x12 mm wykonana jest z lekkiej stali oraz aluminium. Ponadto, jest ona drążona, co gwarantuje jeszcze większą wytrzymałość, oraz dokręcana za pomocą zintegrowanej dźwigni. Dzięki temu nie ma potrzeby zabierania kluczy imbusowych na każdą rowerową wyprawę. Dźwignia po przykręceniu koła sprawia, że nic nie może zahaczyć o nią w trakcie jazdy. Dodatkowo, czarna oś z białym logo firmy bardzo dobrze się prezentuje. Sztywna oś piasty marki Accent, dostępna w ofercie Rowerek.pl, przeznaczona jest m.in. do ram rowerowych Accent Peak 27.5 TA, Peak 29 TA, Peak Lady 29 TA, CX-ONE Pro TA, a także ram innych marek z gwintem M12 x P1.5

Pozycjonowanie

pixel