Infolinia: 796 935 555
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Młotki

( ilość produktów: 12 )

Młotek to jedno z tych narzędzi ręcznych, których nie powinno zabraknąć w żadnym domu czy warsztacie. Przydaje się on zarówno podczas wbijania gwoździ czy montowania mebli, jak i w trakcie kucia czy prostowania blachy. Każdy młotek zbudowany jest z dwóch elementów – obucha oraz trzonka. Jednym z najpopularniejszych rodzajów tych narzędzi są młotki ślusarskie, idealne do nieskomplikowanych prac domowych. To tradycyjne młotki, wykorzystywane głównie do podbijania innych narzędzi i elementów oraz wbijania gwoździ. Są one dostępne w wielu różnych rozmiarach i posiadają obuszki o różnej wadze. Dzięki temu można bez trudu dopasować je do rodzaju wykonywanych prac.

Młotki gumowe – stworzone do prac wykończeniowo-budowlanych

Młotki gumowe najczęściej stosuje się m.in. podczas wykonywania prac wykończeniowych oraz budowlanych. Można używać ich do prac kamieniarskich, podbijania blachy czy montowania mebli. Młotki z tradycyjnym obuchem mogłyby uszkodzić materiał budowlany o kruchej strukturze – dlatego właśnie wykorzystuje się w tym celu młotki z obuszkiem gumowym. Młotki gumowe wyróżnia także wyjątkowa żywotność – to zasługa dużej wytrzymałości gumy. Oprócz młotków z gumy i młotków ślusarskich, wyróżniamy również młotki stolarskie – tzw. podbijaki. Jak sama nazwa mówi, służą one do podbijania innych narzędzi i doskonale sprawdzają się podczas obróbki drewna.


Młotki gumowe, ślusarskie i stolarskie ze sklepu Rowerek.pl

Asortyment sklepu internetowego Rowerek.pl oraz jego siedziby w Zielonej Górze obejmuje wysokiej jakości młotki różnego rodzaju – ślusarskie, gumowe i stolarskie. Produktem godnym polecenia jest m.in. młotek ślusarski Topex o wadze 500 g, wyposażony w trzonek z włókna szklanego. Dzięki wykonaniu z tego tworzywa, jest on odporny na uszkodzenia mechaniczne, zmiany temperatur czy wilgoć. Warto zwrócić uwagę również na gumowy młotek Neo Tools 58 mm 450 g z drewnianym trzonkiem. Sprawdza się on doskonale m.in. podczas montowania mechanizmów korbowych. Dobrym wyborem okaże się również młotek stolarski Neo Tools 450 g z trzonkiem wykonanym z włókna szklanego. Jest on przeznaczony przede wszystkim do dokładnego wbijania gwoździ i z pewnością spełni oczekiwania największych profesjonalistów. Młotki dostępne w ofercie Rowerek.pl są wyjątkowo wygodne w użytku – to zasługa uchwytów o ergonomicznym kształcie. Wszystkie młotki gumowe, ślusarskie i stolarskie posiadają stosowne certyfikaty i są wykonane zgodnie z obowiązującymi normami.


Być może zainteresuje Cię również:

Pozycjonowanie

pixel