Infolinia: 796 935 555
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rozpuszczalniki i odtłuszczacze do łańcucha rowerowego

( ilość produktów: 8 )

Dla wielu miłośników kolarstwa rower to prawdziwe oczko w głowie. Pojazd wymaga regularnych przeglądów, dzięki którym możliwe jest stwierdzenie, czy wszystkie tworzące go komponenty funkcjonują w prawidłowy sposób. Poza systematycznym i dokładnym sprawdzaniem stanu technicznego, np. działania hamulców oraz ciśnienia w oponach, duże znaczenie ma także właściwa konserwacja. Jedną z najistotniejszych czynności, o jakiej powinien pamiętać każdy właściciel jednośladu, jest pozbywanie się zabrudzeń powstałych podczas eksploatacji pojazdu oraz usuwanie starego smaru. Do tego celu wykorzystuje się odtłuszczacze do roweru. Warto korzystać z wysokiej jakości produktów, które umożliwiają pozbycie się niechcianych substancji z powierzchni pojazdu, a jednocześnie nie przyczyniają się do powstania uszkodzeń. Wytwarzaniem środków odtłuszczających zajmuje się m.in. firma Shimano oraz Finish Line.

Odtłuszczacze rowerowe – do czego służą?

Rozpuszczalniki oraz odtłuszczacze, dostępne w sklepach zajmujących się sprzedażą produktów dla rowerzystów, służą do rozpuszczania uporczywych zabrudzeń, zużytych smarów, żywicy, olejów, smoły oraz wosku. Można wykorzystywać je do czyszczenia m.in. łańcuchów, tarcz hamulcowych, osi, przerzutek i koronek. Niektóre odtłuszczacze nadają się również do usuwania zabrudzeń z odzieży oraz delikatnych części rowerowych, np. gumowych uszczelek. Dobry odtłuszczacz do łańcucha rowerowego to produkt, który powinien znaleźć się w warsztacie każdego użytkownika jednośladu. Jego zastosowanie jest konieczne przed nasmarowaniem łańcucha.

Skuteczne odtłuszczacze do łańcucha – gdzie kupić?

Produkty przeznaczone do pielęgnacji roweru dostępne są na stronie internetowej Rowerek.pl. Oferta sklepu obejmuje nie tylko środki służące do czyszczenia oraz konserwacji pojazdu, ale również wysokiej jakości części i akcesoria wytwarzane przez marki znane na całym świecie. W asortymencie Rowerek.pl znajdują się m.in. rozpuszczalniki Shimano oraz środki produkowane przez firmę Finish Line.Sprawdź także:

Pozycjonowanie

pixel