Infolinia: 796 935 555

Akcesoria i części do trenażerów rowerowych

( ilość produktów: 10 )

Trenażer rowerowy to urządzenie, które pozwala na wykonywanie intensywnych treningów rowerowych w warunkach domowych. Umożliwia on jazdę nawet w środku mroźnej zimy. Wykorzystuje się go zarówno do treningów indywidualnych, jak i grupowych. Wyróżniamy kilka rodzajów trenażerów – rolkowe, bezpośrednie i na tylne koło. Decydując się na zakup sprzętu, warto zainwestować w specjalną oponę do trenażera. Nie jest ona wymagana, jednak nie zużywa się tak szybko, jak tradycyjna. Jeżeli treningi na trenażerze odbywają się regularnie, a w dodatku są intensywne, okaże się ona bardzo dobrym wyborem. Opony do trenażera to dobre rozwiązanie zwłaszcza w przypadku urządzeń bez napędu bezpośredniego.

Opona do trenażera 26 – popularny rozmiar

Opony do trenażera nie tylko wolniej się zużywają, ale również wpływają pozytywnie na sam komfort jazdy. Ponadto, sprawiają one, że trenażer pracuje ciszej i pomagają niwelować drgania. Są one dostępne w wielu rozmiarach. Jeden z najpopularniejszych wariantów tych akcesoriów stanowią opony do trenażera 26 cali. W sklepie Rowerek.pl – nie tylko internetowym, ale również w jego siedzibie w Zielonej Górze – zaopatrzyć można się w opony do trenażera od cenionych producentów, takich jak Continental czy Schwalbe. Szczególną uwagę warto zwrócić na zwijaną oponę pierwszej z marek – Hometrainer 26”x1,75”. Wyróżnia ją wysoka wytrzymałość, a dzięki swojej konstrukcji pasuje ona także do dużych obciążeń. Godna polecenia jest również opona Schwalbe Insider 28"/700C (23-622), przystosowana do przeciążeń oraz wysokich temperatur, jakie często panują podczas domowych treningów.


Akcesoria do trenażera w ofercie Rowerek.pl

W ofercie sklepu Rowerek.pl dostępne są różnego rodzaju akcesoria do trenażera. To m.in. wytrzymałe maty pod trenażer, zapewniające doskonałą przyczepność. Dzięki wykonaniu ze specjalnej pianki, redukują one hałas wywoływany przez urządzenie, zmniejszają drgania i wpływają pozytywnie na komfort treningu. Ponadto, maty tego rodzaju zabezpieczają podłoże pod trenażerem przed zniszczeniem, smarami z napędu czy potem użytkownika. Asortyment Rowerek.pl obejmuje także podstawki pod koło trenażer, przeznaczone do stosowania z wszystkimi tego typu urządzeniami. Gwarantują one wygodniejszą pozycję w trakcie jazdy i chronią podłoże przed uszkodzeniem przez przednie koło. W sklepie internetowym oraz stacjonarnym znajdują się również protektory służące do osłony trenażera przed potem oraz adaptery USB umożliwiające komunikację trenażera z komputerem.
Być może zainteresuje Cię również:

Pozycjonowanie

pixel