Infolinia: 796 935 555

Ochraniacze i pokrowce na buty rowerowe

( ilość produktów: 4 )

Wiadomo, że najprzyjemniej jeździ się na rowerze, kiedy jest ładna pogoda, ciepło i sucho, ale gdyby miłośnicy jazdy na dwóch kółkach ograniczali swą aktywność tylko do pięknych i słonecznych dni, to okazałoby się, że przez większość roku rower stoi nieużywany. A przecież nie o to chodzi. Także wtedy, kiedy jest chłodno, wieje i pada, można czerpać przyjemność z jazdy, ale trzeba doposażyć się w odpowiednie akcesoria.

Ochraniacze na buty rowerowe

Dla wielu rowerzystów jazda z butami wpiętymi w pedały zatrzaskowe jest o wiele wygodniejsza i bardziej komfortowa, niż w przypadku tradycyjnych sposobów podróżowania. Ich bolączką jest jednak to, że podczas niesprzyjającej aury bardzo szybko marzną im stopy. Zmniejsza się wtedy czucie, a to ma bezpośrednie przełożenie na poziom bezpieczeństwa rowerzysty, dlatego nieodzownym elementem kolarskiego stroju na niepogodę powinny stać się specjalne ochraniacze na buty kolarskie. Często wykonane są one z neoprenu – bardzo lekkiego, a jednocześnie wyjątkowo wytrzymałego materiału, o wysokich walorach izolacyjnych, świetnie chroniącego przed wychłodzeniem. Aby ochraniacze dało się użytkować w sposób wygodny i bez uszczerbku na komforcie jazdy, posiadają one specjalne wycięcia, umożliwiające łatwe wpięcie butów w pedały. Wybierając pokrowiec na buty rowerowe, trzeba zwrócić szczególną uwagę na jego rozmiar. Zbyt mały uniemożliwi włożenie weń buta. Z kolei zbyt duży nie zapewni odpowiedniej izolacji i może też stwarzać ryzyko związane z wplataniem się materiału w pedały.


Oferta sklepu Rowerek.pl

Misją sklepu Rowerek.pl jest dostarczenie zarówno profesjonalistom, jak i amatorskim miłośnikom jazdy na rowerze wszystkich części i akcesoriów, które mogą im się przydać w różnych okolicznościach. W ofercie nie mogło zatem zabraknąć także i ochraniaczy na buty rowerowe. Ten niepozorny gadżet cieszy się coraz większą popularnością i trudno się temu dziwić. Dzięki nim nawet w chłodniejsze i deszczowe dni można bezpiecznie i w miarę komfortowo przemieszczać się na swoim jednośladzie. Wśród produktów z tej kategorii zasługujących na polecenie z pewnością warto wymienić pokrowce na buty Accent Swamp w kolorze czarnym. Wykonano je z syntetycznego ocieplanego materiału, który jest elastyczny i świetnie dopasowuje się do obuwia kolarskiego. Posiadają także odblaskowe elementy, zwiększające bezpieczeństwo na drodze, oraz tylne zapięcie na rzep.

Więcej propozycji można znaleźć na wirtualnych półkach sklepu Rowerek.pl albo w jego stacjonarnej siedzibie w Zielonej Górze.Mogą Cię także zainteresować:


Pozycjonowanie

pixel