Infolinia: 796 935 555

Klucze do suportu

( ilość produktów: 27 )

Każdy właściciel roweru powinien pamiętać o systematycznym kontrolowaniu stanu technicznego swojego pojazdu. Regularne przeglądy – niezależnie od tego, czy odbywają się w serwisie rowerowym czy są wykonywane samodzielnie – pozwalają na sprawdzenie funkcjonowania poszczególnych komponentów i wymianę nieprawidłowo działających, zużytych części. W kolarskiej skrzynce narzędziowej warto posiadać klucz do suportu. Przyrząd ten umożliwi samodzielną wymianę suportu na nowy. Klucze do suportu produkowane są m.in. przez firmę Bike Hand, Park Tool, Shimano oraz PRO.


Klucze do suportu – jakie narzędzia warto posiadać?

Do wymiany suportu – poza kluczem do ściągania korb – potrzebny jest także klucz do odkręcania suportu. Aby znaleźć odpowiedni klucz do wkładu sportu należy zwrócić uwagę na to, by był on dopasowany do danego standardu. W ofercie sklepów zajmujących się sprzedażą produktów dla rowerzystów znaleźć można również przyrząd określany jako klucz do miski suportu, który przyda się podczas demontażu i montażu suportu rozbieralnego.


Klucze do suportu rowerowego – gdzie kupić?

Klucz do miski suportu, jak i inne przydatne produkty posiadaczy rowerów dostępne są na stronie internetowej Rowerek.pl. W asortymencie sklepu znajdują się narzędzia wytwarzane przez marki cieszące się zaufaniem miłośników kolarstwa na całym świecie. Oferta Rowerek.pl obejmuje nie tylko przyrządy umożliwiające samodzielne serwisowanie pojazdu, ale również części i akcesoria niezbędne do prawidłowego funkcjonowania jednośladu.Zobacz również:

Pozycjonowanie

pixel