Infolinia: 796 935 555

Akcesoria, części i opony do trenażerów rowerowych

( ilość produktów: 14 )

Wśród fanów kolarstwa nie brakuje osób, które chcą dbać o swoją kondycję i siłę niezależnie od pory roku. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi trenażer rowerowy. Urządzenie to umożliwia wykorzystanie tradycyjnego roweru do treningu w domu czy mieszkaniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu można wzmacniać swój organizm nawet wtedy, gdy pogoda nie sprzyja uprawianiu sportu na dworze.


Trenażery rowerowe – rodzaje

Na rynku dostępne są różne rodzaje trenażerów. Podstawowym typem urządzenia jest trenażer rolkowy, który pozwala m.in. na ćwiczenie równowagi. Oprócz tego, w sklepach znaleźć można trenażery magnetyczne umożliwiające dokonywanie zmian obciążenia, a co za tym idzie – symulowanie jazdy w standardowych warunkach. Poza tym wyróżniamy również trenażery hydrauliczne oraz elektroniczne. W porównaniu z pozostałymi rozwiązaniami cechują się one bardziej skomplikowaną konstrukcją oraz możliwością dokładnej regulacji oporu.


Opona do trenażera – czym różni się od tradycyjnej opony?

Podczas treningów z użyciem trenażera warto stosować specjalne opony. Wykonane są one z mieszanki charakteryzującej się większą wytrzymałością niż tradycyjne opony. Dzięki temu wolniej się zużywają. Oprócz tego, opony do trenażera mniej hałasują oraz tłumią drgania, co znacząco zwiększa komfort użytkownika pojazdu.


Gdzie kupić opony do trenażera?

Opony do trenażera, jak i inne akcesoria kolarskie, nabyć można w sklepie Rowerek.pl. W asortymencie dostępna jest m.in. opona do trenażera Tacx. Zakupu można dokonać zarówno przez stronę internetową, jak i w sklepie stacjonarnym w Zielonej Górze.Zobacz również:

Pozycjonowanie

pixel