Infolinia: 796 935 555
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Obręcze rowerowe trekkingowe

( ilość produktów: 7 )

Poszczególne typy rowerów dla najlepszego działania wymagają różnych podzespołów. Przykładowo rowery trekkingowe najlepiej sprawują się, jeśli spoczywają na oponach w rozmiarze 28 cali. Charakteryzują się one dużą wytrzymałością i trwałością, co jest niezwykle istotne, jeśli weźmie się pod uwagę, w jaki trudnym terenie niekiedy muszą one pracować. Do opon trekkingowych należy też dobrać właściwe obręcze. W sklepie Rowerek.pl dostępne są odpowiednie modele.

Obręcze trekkingowe – przegląd oferty

Artykuły oferowane przez sklep rowerek.pl pochodzą z kolekcji producentów profesjonalnego sprzętu i akcesoriów rowerowych, dlatego spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wśród obręczy przeznaczonych do rowerów trekkingowych na uwagę zasługuje m.in. Accent Crossracer 700C 36 otworów CNC. Przeznaczona jest do zastosowania z oponami o rozmiarze 28’’. Lekkość i wytrzymałość zapewnia im materiał wykonania – stop aluminium 6061-T6. Obręcz ta jest dwuścienna i kapslowana oraz wyposażona w 3 komory. Jej ścianki boczne są szlifowane z wykorzystaniem technologii CNC, dla zapewnienia jak najlepszej gładkości. Posiada 36 otworów na szprychy i jest kompatybilna z hamulcami tarczowymi i V-brake.

Ciekawe propozycje ma także w swoim portfolio dobrze znana miłośnikom jednośladów marka AlexRims. Model DH19 700x32 otworów CNC jest jednocześnie lekki i trwały. Dzięki budowie trzykomorowej są one odpowiednio sztywne i lepiej znoszą jazdę w wymagających warunkach. Wykorzystanie technologii CNC podczas obróbki ścianek bocznych zapewnia bardziej efektywne i skuteczniejsze hamowanie. Otwory na szprychy są kapslowane, a to umożliwia dostosowanie mocy koła do indywidualnych potrzeb. Dzięki obecności specjalnego wskaźnika łatwo jest ocenić, kiedy obręcz wymaga wymiany.


Zobacz więcej naszych produktów:

Pozycjonowanie

pixel