Infolinia: 796 935 555

Bukłaki rowerowe

( ilość produktów: 1 )

Odpowiedni poziom nawodnienia podczas jazdy na rowerze – oraz każdej innej aktywności – jest wyjątkowo istotny. Dzięki niemu nasza wydajność podczas treningu jest większa, a samopoczucie lepsze. Butelka z wodą to podstawowy element, który powinien towarzyszyć nam podczas każdej przejażdżki rowerowej. Często nie wiemy jednak, w jaki sposób odpowiednio ją przymocować, aby nie przeszkadzała nam w trakcie jazdy. Wówczas przydatne okazują się bukłaki na wodę. Można z łatwością schować je do rowerowego plecaka i dzięki dołączonej długiej rurce dbać o ciągłe nawodnienie, wciąż kontrolując jazdę. To bardzo wygodne rozwiązanie – aby napić się wody, nie ma potrzeby użycia rąk ani zatrzymywania roweru.

Bukłak na wodę 3 l – rozwiązanie do zadań specjalnych

Bukłaki występują w wielu różnych wersjach, kolorach oraz pojemnościach. Mają one postać płaskich pojemników z rurką wyposażoną w ustnik. Mogą zmieścić od 1,5 do aż 3 litrów napoju – jest to więc znacznie większa pojemność niż w przypadku tradycyjnych bidonów na rower. Bukłak na wodę 3l to idealne rozwiązanie na długie rowerowe wyprawy, zwłaszcza w trudnym terenie, kiedy nie chcesz tracić czasu na regularne postoje. Sprawdzi się idealnie także w terenach, w których na dłuższym odcinku nie ma żadnego sklepu. Mając przy sobie tak dużą ilość wody, możesz mieć pewność, że nie braknie Ci sił do dalszej jazdy. Bukłak na rower o mniejszej pojemności może z kolei towarzyszyć Ci podczas codziennych przejażdżek, np. po okolicy. Wówczas również należy dbać o nawodnienie, niezależnie od dystansu! W trakcie krótkich wycieczek możesz więc wybierać pomiędzy bukłakiem na wodę do plecaka a bidonem rowerowym.


Bukłaki ze sklepu Rowerek.pl – poznaj ofertę

W sklepie Rowerek.pl – zarówno stacjonarnym w Zielonej Górze, jak również internetowym – można zaopatrzyć się w bukłak na wodę 2l firmy Zefal. Posiada on wygodną w użyciu rurkę „wężyk” o długości aż 100 centymetrów, wyposażoną w ustnik, który ułatwia spożywanie wody podczas jazdy. Co ważne, bukłak na wodę z rurką i ustnikiem Zefal Bladder do plecaka wykonany jest z materiałów wolnych od BPA. Dzięki temu jest on w pełni bezpieczny dla ludzkiego organizmu. Dodatkowa miarka ułatwia odmierzanie wlewanych płynów. Bukłaki dostępne w sklepie Rowerek.pl wyróżnia duża odporność na zniszczenia. Utrzymanie ich w czystości również nie jest trudne. Dzięki tym wygodnym gadżetom na rower, każda wycieczka na Twoim jednośladzie może być jeszcze bardziej udana!Mogą zainteresować Cię także:

Pozycjonowanie

pixel