Infolinia: 796 935 555
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Spinki i złączki do łańcucha

( ilość produktów: 28 )

Spinki do łańcucha to nic innego, jak dwie blaszki z bolcami, które trwale łączą jego przerwane ogniwa. Są one pewnego rodzaju zastępstwem fragmentu łańcucha rowerowego. Spinki umożliwiają jego zapięcie bez konieczności wyjmowania skuwacza – to idealne rozwiązanie m.in. w trasie, kiedy zależy nam na czasie. Nie musimy wówczas mieć przy sobie całego kompletu narzędzi! Spinka do łańcucha rowerowego stanowi zatem bardzo wygodne rozwiązanie. Sprawia ona, że jego zdejmowanie zajmuje zaledwie kilka sekund. W przypadku użycia skuwacza do łańcucha, czas ten jest znacznie dłuższy! Samo zakładanie i zdejmowanie spinek jest łatwe i sprawne – zanim jednak przystąpimy do działania, warto upewnić się, czy dany model pasuje do naszego roweru. Spinki i piny do łańcucha to niedrogie, a wyjątkowo przydatne w drodze elementy – warto zawsze mieć je przy sobie!

Spinki do łańcucha – różne rodzaje

Wyróżniamy kilka rodzajów spinek do łańcucha – warto pamiętać, że inna sprawdzi się w przypadku roweru z napędem 6-, 7-, czy 8-rzędowym, a inna – w przypadku łańcucha 10- czy 12-rzędowego. Co więcej, na rynku dostępne są spinki z jedną oraz dwiema zawleczkami, półspinki, spinki nierdzewne… - dzięki tak dużemu wyborowi, każdy rowerzysta jest w stanie znaleźć rozwiązanie dopasowane do swojego roweru. Ponadto, niektóre spinki do łańcucha rowerowego można rozpinać i spinać więcej, niż jeden raz – chyba, że mamy do czynienia z rozwiązaniem jednorazowym. Spinki użyte wcześniej kilka razy, zdejmuje się nawet znacznie łatwiej! Warto mieć na uwadze, że spinki rozciągają się również wraz z łańcuchem, więc do nowego łańcucha warto zastosować nową spinkę. Oprócz spinek do łańcucha, przydatne są również tzw. piny – czyli złącza – które także pozwalają na połączenie urwanego łańcucha.

Spinki i złączki do łańcucha rowerowego ze sklepu Rowerek.pl

Szeroki asortyment stacjonarnego i internetowego sklepu Rowerek.pl obejmuje spinki do łańcucha rowerowego od cenionych producentów, m.in. Shimano, Connex czy Accent. Stanowią one niezawodne rozwiązanie najwyższej jakości, doskonale współpracujące z układem napędowym roweru. Mogą być one stosowane w połączeniu z łańcuchami firm Wippermann, SRAM, Accent oraz Shimano. W sklepie Rowerek.pl – również stacjonarnie w Zielonej Górze – zaopatrzyć można się także w piny. Wszystkie złączki oraz spinki do łańcucha dostępne w ofercie sprawdzają się niezależnie od warunków atmosferycznych – to zasługa ich solidnego wykonania.

Pozycjonowanie

pixel