Infolinia: 796 935 555

Zestawy narzędzi warsztatowych

( ilość produktów: 33 )

NeoTools to znana i ceniona marka należąca do grupy Topex, produkująca wysokiej jakości narzędzia. Wyróżnia je nie tylko bardzo duża wytrzymałość, ale i precyzja wykonania. To produkty polecane dla prawdziwych profesjonalistów – stworzone z myślą zarówno o serwisach rowerowych czy samochodowych, jak również o przydomowych warsztatach i garażach czy użytku w trasie. Nie od dziś wiadomo, że każdy warsztat rowerowy powinien być wyposażony w niezbędne narzędzia, akcesoria oraz elementy wymienne – a dzięki produktom marki NeoTools to możliwe! Asortyment sklepu internetowego Rowerek.pl oraz jego siedziby w Zielonej Górze obejmuje zestawy narzędzi NeoTools składające się z kilkunastu części. To zarówno komplety kluczy płaskich, płasko-oczkowych, nasadowych czy sześciokątnych w etui, jak i zestawy w postaci uniwersalnego scyzoryka. Szczególnie godnym polecenia produktem jest zestaw narzędzi NeoTools z kluczem dynamometrycznym, końcówkami imbusowymi, śrubokrętami krzyżakowymi, adapterem, przedłużką i uniwersalnym przegubem. To doskonały wybór dla każdego serwisanta, mechanika bądź posiadacza wysokiej klasy jednośladu.

Zestaw narzędzi rowerowych Topeak

Topeak to kolejny producent znany i ceniony wśród miłośników rowerów. Akcesoria rowerowe marki cieszą się wysoką trwałością i innowacyjnymi rozwiązaniami. Poszukując idealnego kompletu kluczy i innych niezbędnych dla rowerzysty artykułów, warto więc zwrócić uwagę na zestaw narzędzi rowerowych Topeak. W sklepie Rowerek.pl – zarówno internetowym, jak i stacjonarnym, zlokalizowanym w Zielonej Górze – znajdują się zestawy w formie wygodnego scyzoryka. Jednym z rozwiązań wartych uwagi jest zestaw Topeak Mini+ 18 18w1. To narzędzia ze stali hartowanej przeznaczone do niewielkich napraw oraz konserwacji komponentów w nowoczesnych jednośladach. W jego skład wchodzą klucze imbusowe, klucze torx, klucze do szprych oraz śrubokręty. Ponadto zestaw zawiera łyżkę do opon, skuwacz do łańcucha, łamacz pinów, a nawet otwieracz do kapsli.

Zestaw narzędzi rowerowych ParkTool

Inną marką produkującą dobrej jakości narzędzia rowerowe jest ParkTool. To największy na świecie producent przyrządów do serwisowania jednośladów. Jeżeli szukasz kompletu kluczy i śrubokrętów, który bez trudu zabierzesz ze sobą w trasę, warto przyjrzeć się zestawowi narzędzi rowerowych ParkTool Multitool IB-2 10w1. To wielofunkcyjne narzędzie idealne do użytku zarówno w terenie, jak i w rowerowym warsztacie. W ofercie sklepu Rowerek.pl dostępne są również poręczne komplety narzędzi rowerowych takich marek jak Author, TopTools, Pro czy Lezyne


Może zainteresują Cię także:

Pozycjonowanie

pixel