Infolinia: 796 935 555

Kaski rowerowe dziecięce

( ilość produktów: 6 )

Trudno jest okiełznać temperament małych dzieci. Ciągle głodne nowych wrażeń i pełne energii, nie zawsze pamiętają o swoim bezpieczeństwie w trakcie zabawy. Rolą dorosłych jest zapewnienie im takich warunków, aby mogły bez przeszkód rozwijać swoje pasje i umiejętności, w tym także umiejętność jazdy na rowerze. Aby upadki, które są przecież nieuniknione podczas nauki, nie niosły ze sobą zbyt dużego ryzyka i zagrożenia, koniecznie trzeba zapewnić dziecku odpowiedni dla niego kask. W sklepie internetowym Rowerek.pl wybór tych produktów jest naprawdę spory.

Kaski dziecięce rowerowe

Czym powinien wyróżniać się kask rowerowy dziecięcy? Przede wszystkim musi spełniać tak samo rygorystyczne normy bezpieczeństwa, co produkty przeznaczone dla dorosłych. Artykuły tego rodzaju powinny być twarde, wytrzymałe i posiadać tak dopracowaną konstrukcję, że zewnętrzna i wewnętrzna warstwa kasku będą do siebie idealnie pasować i stanowić nierozłączną całość. Optymalnie jeśli materiały wykorzystane do ich produkcji nie mają właściwości uczulających, ponieważ skóra dzieci jest o wiele bardziej delikatna i wrażliwa, niż u dorosłych. To, co sprawdza się w produktach dla dojrzałych rowerzystów, sprawdzi się także w przypadku akcesoriów przeznaczonych dla najmłodszych miłośników jazdy na rowerze. I tak w przypadku kasków ‒ im więcej rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo i komfort, tym lepiej. W niektórych kaskach dostępnych w sklepie internetowym Rowerek.pl zastosowano dodatkowe odblaskowe naklejki z tyłu, dzięki którym młodzi rowerzyści są lepiej widoczni w ciemnościach. Ważne jest także, by klamry przy zapięciach miały budowę zapobiegającą przyszczypnięciom skóry.

Kaski rowerowe dla dziewczynek i kaski rowerowe dla chłopców

Dobrej jakości kaski rowerowe „rosną” razem z dziećmi. Wśród produktów znajdujących się w asortymencie sklepu rowerowego Rowerek.pl dostępne są takie modele, które dzięki specjalnie opracowanym systemom dopasowania mają możliwość regulacji obwodu kasku. To powoduje, że można idealnie dopasować rozmiar do zmieniającego się obwodu dziecięcej głowy. Tym, na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę podczas zakupu kasku dziecięcego, tak dla chłopców, jak i dziewczynek, jest ich higiena. Specjalne antyalergiczne wkładki zapobiegną podrażnieniom, a ponieważ można je wyjmować i myć, zachowanie kasków w świeżości i czystości nie stanowi problemu. W przypadku kasków dziecięcych bardzo istotną sprawą jest także ich atrakcyjny wygląd. Im bardziej kolorowo i im ciekawsze wzory, tym większe prawdopodobieństwo, że maluch chętnie założy kask.


Zobacz także:

Pozycjonowanie

pixel