Infolinia: 796 935 555

Części do roweru elektrycznego

( ilość produktów: 19 )

Akcesoria i części do rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne od kilku lat cieszą się coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego – umożliwiają one bowiem niezwykle sprawne i komfortowe poruszanie się z miejsca na miejsce bez dużego wysiłku, a mimo to zapewniają użytkownikowi pewną dawkę ruchu. To jednoślady o nieco odmiennej budowie niż rowery tradycyjne – każdy e-bike wyposażony jest w napęd zbudowany z silnika, akumulatora i systemu sterującego. W jego przypadku napęd uruchamiany jest automatycznie w momencie rozpoczęcia pedałowania. Inwestując w tego rodzaju pojazd, należy zatem zaopatrzyć się dodatkowo w niezbędne elementy elektryczne, które w przypadku rowerów klasycznych nie są potrzebne. Mowa m.in. o częściach do silnika, ładowarkach czy specjalnych sterownikach.

Poszukując konkretnych części do rowerów elektrycznych, należy zawsze zwracać uwagę na ich wykonanie oraz wytrzymałość. Tylko prawidłowe dopasowanie elementów o odpowiednich parametrach pozwala cieszyć się wydajną – a przy tym bezpieczną – jazdą przez długi czas. Konkretne akcesoria do rowerów elektrycznych mają duży wpływ na szybkość jednośladu oraz samą jakość jazdy. Warto o tym pamiętać, wybierając poszczególne części przed konserwacją e-bike’a.

Rowery elektryczne części i akcesoria w Rowerek.pl

W sklepie Rowerek – nie tylko internetowym, ale również w jego siedzibie w Zielonej Górze – zaopatrzyć można się w sprawdzone części i akcesoria do rowerów elektrycznych. To w pełni bezpieczne produkty podchodzące od renomowanych producentów. Mowa m.in. o cylindrach i zamkach akumulatora czy wkładkach do baterii. Jeśli poszukujesz dobrej ładowarki do swojego elektrycznego jednośladu, warto przyjrzeć się modelowi Bosch Fast Charger EU (BCS250). To zdecydowanie najszybsza ładowarka do e-bike w tej klasie – jest bowiem w stanie naładować pojazd do 50% w niewiele ponad godzinę.

Jeżeli więc często nie masz wiele czasu na ładowanie roweru, okaże się ona dla Ciebie bardzo dobrym wyborem. Co więcej, ładowarka nie posiada żadnych otworów, dzięki czemu nie dostaje się do niej brud. Urządzenie jest kompatybilne m.in. z Cargo Line, Performance Line, Performance Line CX, Active Line czy Active Line Plus. Asortyment sklepu Rowerek obejmuje ponadto standardową wkładkę bębenkową ABUS pivot przeznaczoną do baterii Bosch PowerTube 750. A jeśli szukasz wysokiej klasy zamków akumulatora, rozwiązanie godne uwagi stanowi zamek marki Bosch ze standardową wkładką do baterii montowanej na ramie.

Pozycjonowanie

pixel