Infolinia: 796 935 555

Bagażniki rowerowe tylne

( ilość produktów: 20 )

Rower to ekologiczny i tani środek komunikacji, który na dodatek pomaga dbać o zdrowie. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób rezygnuje z czterech kółek i kiedy tylko jest to możliwe, przesiada się na jednoślady. Rowerem można jeździć do szkoły, pracy, na zakupy i sprawnie przemieszczać się po zatłoczonym mieście. Jeśli wyposaży się go w funkcjonalne akcesoria, takie jak tylne bagażniki, to przeistacza się w wielofunkcyjny pojazd.

Bagażnik rowerowy tylny

Jednym z gadżetów, w który warto zainwestować, jest dobrej jakości tylny bagażnik. Może on pełnić rolę dodatkowego miejsca do przewożenia różnego rodzaju przedmiotów, ale też ułatwia zamocowanie fotelików dziecięcych, jeśli zajdzie potrzeba, by przewieźć gdzieś swoją pociechę. Podczas wyboru tylnego bagażnika należy zwrócić uwagę przede wszystkim na solidność i jakość jego wykonania. Im bardziej wytrzymałych materiałów użyto do ich produkcji, tym większą trwałością będą się charakteryzowały. Powinny być także odpowiednio zabezpieczone, tak aby nie zaszkodziły im błoto, opady deszczu i inne niesprzyjające warunki atmosferyczne.


Bagażnik tylny do roweru – po czym poznać ten najlepszy?

Im bardziej uniwersalny jest tylny bagażnik, tym lepiej. Wiele modeli dostępnych w sklepie Rowerek.pl jest kompatybilnych z rowerami o różnych rozmiarach kół i typach hamulców. Życie rowerzystom korzystającym z tylnych bagażników bardzo ułatwia prosty i niezawodny system montażu. Łatwe zakładanie i ściąganie tego sprzętu to podstawa. Nie bez znaczenia dla użytkowników jednośladów pozostaje to, czy do bagażnika można dołożyć boczne torby. Wiele osób chętnie ich używa, szczególnie jeśli w planach jest dłuższa trasa, albo kiedy trzeba przewieźć jednorazowo na rowerze nieco więcej rzeczy, niż zwykle. Wiele bagażników posiada na tyle uniwersalne mocowania, że pasują do nich torby różnych producentów.


Bagażnik tylny rowerowy – przegląd oferty sklepu Rowerek.pl

W asortymencie sklepu Rowerek.pl specjalizującego się w sprzedaży wysokiej jakości części i akcesoriów rowerowych, nie mogło zabraknąć tylnych bagażników. Wśród produktów z tej kategorii na uwagę zasługuje np. Bagażnik Topeak MTX Master Adaptarack Disc 24" - 29" ( MTX i KlickFix/Racktime). Został on zaprojektowany z myślą o torbach Klick Fix, Racktime Snap It (wraz z tylnymi koszami) oraz MTX QuickTrack™. Pasuje do rowerów z kołami o rozmiarach 26’’-29’’ i posiadających hamulce tarczowe.
Innym modelem wartym wspomnienia jest Bagażnik Topeak Tetrarack R2 szosa, gravel. Ten lekki, świetnie wykonany bagażnik sprawdzi się w rowerach typu szosa, gravel ale też rowery szosowe i turystyczne świetnie będą z nim współpracować. Bardzo łatwo się go montuje, a równocześnie jest wyjątkowo stabilny. Posiada zintegrowany system montażu QuickTrack, więc można go używać w połączeniu z torbami TrunkBag oraz akcesoriami wykorzystującymi systemy KLICKfix, Racktime Snapit lub Vario.Może zainteresują Cię również:

Pozycjonowanie

pixel