Infolinia: 796 935 555
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zapięcia i blokady do hulajnóg

( ilość produktów: 3 )

Zapięcia do hulajnogi służą do zabezpieczania pojazdu przed kradzieżą – podobnie jak zapięcia rowerowe. To akcesorium niezbędne w sytuacji, gdy pozostawiamy hulajnogę na dłuższy czas, choć warto korzystać z niego nawet w przypadku krótkich wizyt w sklepie. Niekiedy wystarczy zaledwie chwila nieuwagi, aby stracić swój środek transportu na zawsze. Niezależnie od jego wartości, warto więc zaopatrzyć się w solidne zapięcie sprawdzonej firmy. Zapięcia do hulajnogi powinna wyróżniać wysoka wytrzymałość. Jeśli będzie to akcesorium wątpliwej jakości, jego rozerwanie czy przecięcie nie sprawi większego problemu. Jednym z najpopularniejszych rodzajów zapięcia do jednośladów jest linka. Jeśli jednak parkujemy hulajnogę w miejscach, w których łatwo o kradzież, lepszym wyborem okaże się solidniejsze zabezpieczenie.

A może łańcuch do hulajnogi?

Oprócz tradycyjnych zapięć do hulajnogi w postaci linki, dużą popularnością cieszą się także łańcuchy do hulajnogi. To wyjątkowo solidne zabezpieczenie, dzięki któremu nie musimy obawiać o pozostawiony bez opieki jednoślad. W przeciwieństwie do linki, łańcuch niezwykle trudno przeciąć czy rozwiercić – nawet przy użyciu profesjonalnych narzędzi. Jest on jedynie cięższy od innego rodzaju zapięć, co może być nieco uciążliwe podczas jazdy do kolejnego celu.


Zapięcia do hulajnogi w asortymencie sklepu Rowerek.pl

Sklep internetowy i stacjonarny Rowerek.pl, zlokalizowany w Zielonej Górze, pozwala zaopatrzyć się w zapięcia do hulajnogi zarówno w postaci linki, jak i w formie łańcucha. To wysokiej klasy zabezpieczenia jednego z najpopularniejszych producentów zapięć do rowerów, skuterów i motocykli – Onguard. Są one dostępne w kilku różnych długościach. Łańcuchy do hulajnogi w wersji 90 lub 120 centymetrów, zakończone są metalowym grzybkiem, który umożliwia swobodne zapinanie. Zapięcia wyposażono w czterostronny system zamka X4P Quattro – nawet najbardziej doświadczony złodziej nie da sobie z nim rady! Zabezpieczenia w postaci linki o 120, 150 lub 180 cm długości również wyróżnia bardzo duża wytrzymałość. Linki i łańcuchy marki Onguard są gwarancja trwałości i bezpieczeństwa. Zarówno jeden, jak i drugi typ zapięcia, posiada tekstylny lub gumowy oplot, który chroni ramę jednośladu przed zarysowaniem. Dzięki zabezpieczeniom hulajnoga pozostawiona „sama sobie” będzie w pełni bezpieczna – nawet w miejscu o dużym ryzyku kradzieży!Być może zainteresuje Cię również:

Pozycjonowanie

pixel