Infolinia: 796 935 555

Zaślepki, korki, zatyczki do kierownicy rowerowej

( ilość produktów: 29 )

Niektóre akcesoria rowerowe są tak niepozorne, że często nie zwraca się na nie uwagi i nie docenia roli, jaką pełnią one w zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa zarówno kierowcy, jak i samego sprzętu. Do takich z pewnością zaliczyć można korki do kierownicy rowerowej. Są one o tyle ważne, że zatykają wlot rury kierownicy i chronią jej wnętrze przed błotem i wodą, przyczyniającymi się do rozwoju korozji. Co więcej, amortyzują ją podczas upadku, zmniejszając ryzyko powstawania odkształceń i wgnieceń.


Końcówki kierownicy rowerowej

Sposób montażu zaślepki do kierownicy rowerowej zależy od konkretnego modelu. W sklepie internetowym z częściami i akcesoriami rowerowymi Rowerek.pl dostępne są końcówki zakładane na wcisk.


Zatyczki do kierownicy rowerowej

Zatyczki do kierownicy pełnią nie tylko praktyczną funkcję. Mogą one też stanowić ciekawą dekorację jednośladu. Kolorowe korki mogą urozmaicić wygląd roweru i sprawić, że będzie on unikatowy i dostosowany do indywidualnych upodobań właściciela. W przypadku rowerków dziecięcych, ciekawym i z pewnością pożądanym przez najmłodszych miłośników jazdy na dwóch kółkach akcesorium są końcówki kierownicy zakończone kolorowymi wstążkami.


Zaślepki kierownicy rowerowej

Do produkcji zaślepek do kierownicy wykorzystuje się w przeważającej mierze plastik, a konkretnie nylon oraz aluminium. Te surowce gwarantują dużą wytrzymałość i odporność na szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych. Nierzadko dla uatrakcyjnienia ich wyglądu pokrywa się je warstwą błyszczącego chromu, ale dotyczy to oczywiście modeli wykonanych z metalu. Z kolei modele wykonane z plastiku mają tę dodatkową zaletę, że w razie potrzeby można je łatwo skrócić, dostosowując do rozmiarów kierownicy w danym rowerze.Może zainteresują Cię także:

Pozycjonowanie

pixel