Infolinia: 796 935 555

Linki zabezpieczające i zapięcia do roweru

( ilość produktów: 14 )

Linka zabezpieczająca do roweru to jeden z popularniejszych gadżetów pomagających uchronić jednoślad przed kradzieżą. Różnorodność modeli i rozpiętość cenowa poszczególnych typów linek jest dość spora, począwszy od najprostszych, najbardziej tradycyjnych zapięć wykonanych z linek stalowych o gęstym splocie, a na zapięciach wykonanych z hartowanych stalowych płytek skończywszy.


Klasyczne linki zabezpieczające do rowerów

Najprostszym i najbardziej dostępnym typem linek zabezpieczających do rowerów są te wykonane ze stalowych drutów o grubym splocie, pokrytych gumową osłoną. Zapina się je na kluczyk i z powodzeniem można je pozostawiać zapięte na ramie nawet podczas jazdy, ponieważ są na tyle krótkie, że nie powodują dyskomfortu i nie przeszkadzają użytkownikowi, gdy ten przemieszcza się na swoim jednośladzie. Sklep ze sprzętem i akcesoriami na rower Rowerek.pl ma w swoim asortymencie tego rodzaju produkty w wielu wersjach kolorystycznych.


Stalowa linka zabezpieczająca

Ciekawą propozycją dla właścicieli rowerów poszukujących skutecznych i jednocześnie niedrogich gadżetów chroniących ich pojazdy przed kradzieżą są stalowe linki zabezpieczające, które można zapinać np. za pomocą U-Locka. Z obu stron zakończone są pętelką, a pokrywa je winylowa osłona. Ich przecięcie lub przepiłowanie jest możliwe dlatego linki tego typu stanową jedynie podstawową ochronę przed kradzieżą stąd wielu rowerzystów decyduje się właśnie na ten typ do zabezpieczenia do kół i siodełek w połączeniu z U-lockiem, którym przypięty jest rower. Dużą zaletą tego produktu jest niewielka waga, wytrzymałość i komfort użytkowania.


Płytkowe linki zabezpieczające przed kradzieżą

W poszukiwaniu nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań dedykowanych zabezpieczaniu rowerów warto zwrócić uwagę na linki zabezpieczające wykonane ze stalowych płytek. Nie mają one standardowego wyglądu. Konstrukcją i sposobem rozkładania przypominają drewnianą miarkę stolarską, co czyni z nich bardzo poręczne i kompaktowe gadżety. Płytki stalowe wykorzystane do ich produkcji pokrywa się tworzywem, tak aby zapobiec uszkodzeniom lakieru na ramie roweru. Zapięcie na szyfr podnosi skuteczność zabezpieczenia.


Każdy rowerzysta powinien wybrać taki rodzaj zabezpieczenia, który będzie najbardziej odpowiedni dla jego potrzeb i możliwości. Niezależnie od tego, jakie ono będzie, to najważniejsze jest to, by nie zapominać o jego stosowaniu. Nawet najprostsze linki zabezpieczające stanowią ochronę przed zakusami złodziei i powodują, że właściciele jednośladów mogą czuć się bardziej komfortowo i swobodnie przemieszczając się po mieście.Zobacz także:

Pozycjonowanie

pixel