Infolinia: 796 935 555
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Środki do czyszczenia i pielęgnacji roweru

( ilość produktów: 35 )

Okresowe czyszczenie i konserwacja roweru jest bardzo ważne dla utrzymania go w należytym stanie i przedłużenia jego żywotności. Oprócz tego, że jednoślad należy dokładnie oczyścić po każdej „brudnej” przejażdżce, to jeszcze szczegółowej i dokładnej konserwacji należy go poddać przed i po zakończeniu sezonu rowerowego.

Środki do czyszczenia i mycia roweru

Wybór środków do czyszczenia i mycia rowerów jest naprawdę spory. W asortymencie sklepu z akcesoriami rowerowymi Rowerek.pl dostępne są płyny, spraye, koncentraty i zestawy, z których wykorzystaniem można kompleksowo zadbać o swój pojazd. Na uwagę zasługują m.in. koncentraty do czyszczenia rowerów Muc-Off Cleaner o pojemności 5 litrów. Preparat ten wykorzystuje technologię Muc-Off Nano Tech, pozwalającej mu przedostawać się głębiej w strukturę brudu i rozbijać go na poziomie cząsteczkowym. Co więcej, zawarte w preparacie cząsteczki nano wypełniają mikroskopijne szczeliny i bruzdy, tworząc gładką powierzchnię, do której zabrudzenia i zanieczyszczenia nie będą już tak prosto przylegać. Po użyciu koncentratu wystarczy rower dokładnie spłukać wodą.

Środki do konserwacji roweru

Prawidłowa konserwacja roweru pozwala w znacznym stopniu ograniczyć jego zniszczenie i korozję. Trzeba przecież pamiętać, że rower jest bardzo często narażony na kontakt z wodą, czy to pod postacią deszczu, czy to w formie błota lub innych zabrudzeń. Nie zawsze mamy czas, by po każdej przejażdżce w trudnych warunkach dokładnie umyć rower. Trzeba zatem zapobiegać ewentualnym zniszczeniom poprzez zabezpieczenie ramy specjalnymi środkami, chroniącymi powierzchnię przez przenikaniem wody w głąb struktury. Taką rolę pełnią m.in. środek SHOWROOM do konserwacji roweru. Zawiera on Teflon®, dzięki czemu skutecznie chroni przed oddziaływaniem wody i przywieraniem brudu. Jest bardzo łatwy w użyciu i nie wymaga wstępnego czyszczenia pojazdu.

Asortyment sklepu rowerowego Rowerek.pl obejmuje te i wiele innych środków do czyszczenia i pielęgnacji roweru. Wyróżnia je wysoka skuteczność i przystępna cena.


Sprawdź również:

Pozycjonowanie

pixel