Infolinia: 796 935 555

Akcesoria do okularów rowerowych

( ilość produktów: 6 )

Okulary rowerowe to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia każdego kolarza. Doskonale chronią one oczy i zapewniają komfort w każdych warunkach. Okulary na rower powinny zapewniać maksymalną ochronę przed promieniami UV, owadami czy piaskiem. Ważna jest również ich wytrzymałość oraz waga. Aby odpowiednio zadbać o okulary i zachować je w dobrym stanie jak najdłużej, warto zainwestować w dobrej jakości etui. Dzięki temu nie uszkodzą się one podczas transportu – przewożone bez pokrowca mogłyby ulec złamaniu lub porysowaniu. Pokrowiec na okulary etui to dobre rozwiązanie zwłaszcza na dłuższe podróże, kiedy okulary nie są użytkowane bez przerwy.

A może pokrowiec na soczewki…?

Zamiast nowych okularów rowerowych, wielu kolarzy decyduje się na zakup samych soczewek okularowych. W tym przypadku warto zaopatrzyć się również w specjalny pokrowiec na soczewki. Umożliwia on ich bezpieczne i wygodne przenoszenie – np. w plecaku lub kieszeni kolarskiej koszulki, jednocześnie zabezpieczając je przed zarysowaniem. Tym samym, miękki pokrowiec na soczewki wpływa na częstotliwość ich wymiany. Etui oraz inne akcesoria do okularów rowerowych to niedrogi i łatwy sposób na ochronę lub naprawę uszkodzonych elementów.


Zauszniki do okularów i inne akcesoria ze sklepu Rowerek.pl

Asortyment sklepu internetowego Rowerek.pl oraz jego siedziby w Zielonej Górze obejmuje wysokiej jakości akcesoria do okularów rowerowych. To produkty pochodzące od renomowanego polskiego producenta ram, rowerów i akcesoriów rowerowych – marki Accent. Jednym z dostępnych produktów jest pokrowiec na okulary etui z trwałego tworzywa sztucznego. Duża sztywność i gumowy pasek to gwarancja ochrony okularów nawet w razie upadku. Pokrowiec wykończono miękką wyściółką, która dodatkowo zabezpiecza soczewki przed zarysowaniem. Ponadto, w sklepie Rowerek.pl zaopatrzyć się można w pokrowiec na soczewki zapasowe. Oprócz pokrowców, w ofercie znajdują się zauszniki do okularów rowerowych w kilku wersjach kolorystycznych. Są one wykonane z miękkiej i wytrzymałej gumy, która zapewnia wysoki komfort użytkowania. Zauszniki umożliwiają szybką i bezproblemową naprawdę. Ponadto, możliwość dokupienia części wymiennych do okularów rowerowych pozwala na dużą oszczędność. Przeglądając asortyment sklepu Rowerek.pl, warto zwrócić uwagę również na adaptery do montażu szkieł korekcyjnych do okularów na rower. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba wybierać między okularami sportowymi a korekcyjnymi.Sprawdź także:

Pozycjonowanie

pixel