Infolinia: 796 935 555

Akcesoria rowerowe do centrowania

( ilość produktów: 28 )

Centrowanie kół to czynność polegająca na poprawie naciągu szprych. Wykonuje się je po to, aby koło nie biło na boki, czy też w płaszczyźnie góra-dół, co jest szczególnie uciążliwe i hałaśliwe, jeśli są na nich zamontowane błotniki. Można tę usługę zlecić do wykonania w serwisie rowerowym, gdzie wykorzystuje się profesjonalne centrownice, albo spróbować to zrobić samodzielnie, posiłkując się narzędziami i kluczami do tego przeznaczonymi. Są one dostępne w asortymencie sklepu Rowerek.pl.

Narzędzia do centrowania kół rowerowych

Wśród przyrządów przeznaczonych do centrowania kół rowerowych na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim klucz do centrowania kół rowerowych. Dostępnych na rynku jest wiele typów tego przyrządu, które mogą znacząco różnić się wyglądem. Są takie wyglądające jak nakrętka do śruby oraz takie przypominające kształtem zapięcie rowerowe i te o wyglądzie klasycznych kluczy płaskich. Podczas wyboru konkretnego modelu trzeba koniecznie upewnić się, że będzie on odpowiedni pod względem rozmiaru do nypli, które znajdują się w naszym rowerze.

Przyrząd do centrowania kół rowerowych

Aby sprawnie i skutecznie wycentrować koła w swoim rowerze, warto wyposażyć się w przydatne akcesoria, zwiększające dokładność i poprawność wykonania tej operacji. Są wśród nich np. śrubokręty do nypli, śrubokręty płaskie i krzyżakowe oraz przymiary do szprych i adaptery do centrowania kół z piastą na sztywną oś. Wszystkie te i wiele więcej produktów do eksploatacji i konserwacji jednośladów można znaleźć w ofercie sklepu internetowego Rowerek.pl.


Może zainteresują Cie także:

Pozycjonowanie

pixel