Infolinia: 796 935 555
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Osłony rowerowe

( ilość produktów: 34 )

Dla większości fanów kolarstwa rower jest prawdziwym oczkiem w głowie. Nie ma w tym nic zaskakującego – zadbany jednoślad, wyposażony w wysokiej jakości części, potrafi przez długie lata funkcjonować w prawidłowy sposób. Jednakże, pojazd ten stosunkowo łatwo zarysować. Rowery eksploatowane są bowiem w różnych warunkach – narażone są m.in. na kamienie czy piach. Jednym z elementów, na których najczęściej pojawiają się niechciane wgniecenia oraz zarysowania, jest rama roweru. Przykre niespodzianki w postaci uszkodzeń możemy zaobserwować zarówno po niegroźnym upadku, jak i w przypadku najechania na kamień. Aby zmniejszyć ryzyko odpryśnięcia lakieru, warto sięgnąć po specjalne osłony rowerowe. Odpowiednio dobrane zapewniają dobrą ochronę i estetycznie się prezentują.

Ochraniacz na ramę rowerową – do czego służy?

W asortymencie sklepów z elementami wyposażenia rowerowego znaleźć można ochraniacze ramy rowerowej. Często wykonywane są z neoprenu, który stanowi skuteczne zabezpieczenie przed zarysowaniami. Ciekawym rozwiązaniem są również specjalne naklejki ochronne. Umieszcza się je w miejscach szczególnie narażonych na zadrapania. Tego typu akcesoria warto wykorzystać np. w celu zabezpieczenia jednośladu przed uszkodzeniami powodowanymi przez pancerze zakładane na linki.

Osłony na łańcuch rowerowy – czy warto je mieć?

Wśród produktów należących do grupy elementów ochronnych znajduje się także osłona na łańcuch rowerowy. Służy ona m.in. do zabezpieczenia ubrań użytkownika jednośladu przed zahaczeniem o łańcuch. Oprócz tego, w sklepach dostępna jest również osłona ramy pod łańcuch. Do jej zadań należy ochrona rury tylnego widelca przed niechcianymi uszkodzeniami lakieru. Bez wątpienia warto zaopatrzyć się we wspomniane akcesoria. Ich obecność znacząco minimalizuje ryzyko powstania zadrapań. Ma to znaczenie zarówno wtedy, gdy chcemy przez długi czas cieszyć się nienagannym wyglądem jednośladu, jak i w sytuacji, gdy rozważamy sprzedaż pojazdu i zakup innego roweru.

Osłony rowerowe – gdzie kupić?

Osłony na rower znaleźć można w sklepie Rowerek.pl, oferującym części i akcesoria rowerowe. Wszystkie elementy wyposażenia jednośladów, dostępne na stronie internetowej oraz w placówce stacjonarnej, charakteryzują się wysoką jakością. Asortyment sklepu obejmuje zarówno ochraniacze na ramę, osłony na łańcuch, jak i naklejki ochronne. Oferowane produkty nabyć można w bardzo przystępnych cenach. Szeroki wybór części i akcesoriów najlepszych marek powoduje, że każdy miłośnik jazdy na dwóch kółkach znajdzie komponenty dopasowane do swoich oczekiwań.


W rowerek.pl znajdziesz także:

Pozycjonowanie

pixel