Infolinia: 796 935 555
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Organizery, pojemniki na części

( ilość produktów: 12 )

Każdy posiadacz roweru powinien mieć zawsze pod ręką choćby podstawowy zestaw części i akcesoriów potrzebnych w razie nagłych awarii. Podstawowym elementem wyposażenia każdego warsztatu rowerowego są także akcesoria i preparaty do czyszczenia i konserwacji. Nie trzeba przecież z każdym najmniejszym kłopotem iść do serwisu. Wiele rzeczy można wykonać samodzielnie, jeśli ma się do tego odpowiednie produkty.

Odpowiednie miejsce do przechowywania

Nie każdy właściciel jednośladu ma do dyspozycji garaż czy choćby wnętrze piwnicy, które może przeznaczyć wyłącznie na potrzeby przechowywania swojego pojazdu i wykonywania przy nim określonych napraw czy zabiegów pielęgnacyjnych. Wystarczy jednak dobra organizacja, by nawet w niewielkim mieszkaniu znaleźć miejsce na przechowywanie potrzebnych części i akcesoriów. Na pewno przydatne okażą się do tego celu pojemniki do warsztatu. Są one zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić łatwy dostęp do nawet najmniejszych śrubek czy nakrętek. Najbardziej typowe organizery posiadają liczne przegródki, w których można umieścić drobne akcesoria i np. podstawowe narzędzia, takie jak klucze, śrubokręty czy nożyki. Warto też mieć na podorędziu torebki strunowe. Przechowywanie w nich akcesoriów jest wygodne, a ponieważ nie zajmują one dużo miejsca, są świetnym rozwiązaniem do niewielkich pomieszczeń.

Choć w sezonie zazwyczaj brak na to czasu, to warto poświęcić choćby kilka zimowych wieczorów na to, by uporządkować swój domowy warsztat rowerowy i uzupełnić braki, jeśli chodzi o podstawowe części zamienne.


Akcesoria do przechowywania w ofercie sklepu Rowerek.pl

Dobra organizacja to podstawa w każdej dziedzinie życia. Aby zawsze wiedzieć, gdzie znaleźć potrzebne akcesoria bądź części rowerowe, warto zaopatrzyć się w odpowiednie gadżety. Na pewno na polecenie zasługują miski magnetyczne, na których można umieścić wszystkie metalowe drobiazgi, które tak lubią się gubić. Wszelkiego rodzaju śrubki, nakrętki, sprężynki itp. będą tam bezpiecznie czekały do momentu, gdy trzeba będzie je wykorzystać. Przydatne okazać się mogą również organizery w formie walizki, np. takie, jakie w swojej ofercie ma marka Topex. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest także organizer na narzędzia do garażu w formie zakręcanej tuby marki PRO. Zmieszczą się w nim klucze, śrubokręty i inne sprzęty

Dobrej jakości akcesoria do przechowywania w przystępnych cenach dostępne sa w ofercie sklepu Rowerek.pl.Być może zainteresuje Cię również:


Pozycjonowanie

pixel