Infolinia: 796 935 555

Ramy rowerowe i części

( ilość produktów: 342 )

Rama rowerowa stanowi podstawę konstrukcji roweru. Jest to bez wątpienia najistotniejszy element każdego jednośladu – bez niej nie mógłby on istnieć. Najczęściej jest to rama rowerowa stalowa, karbonowa lub rama aluminiowa rower. Łącznikiem ramy rowerowej z równie istotną przerzutką jest z kolei hak przerzutkowy. To niewielka część, która odpowiedzialna jest za odpowiednią zmianę przełożeń. Ochrania on także przerzutkę tylną przed ewentualnym uszkodzeniem. Aby hak działał w prawidłowy sposób, powinien być idealnie dopasowany do ramy oraz prosty. Haki różnią się między sobą kształtem oraz wagą. Nadrzędnym zadaniem haka jest złamanie się podczas gdy przerzutka wkręci się w koło, tak aby zapobiec uszkodzeniu samej, często o wiele droższej przerzutki.


Rama rowerowa – zwróć uwagę na hak przerzutkowy

Rower na długie lata to taki, którego części charakteryzują się wysoką jakością i trwałością. Hak przerzutkowy to jeden z tych elementów, które wydają się mało ważne. Nic bardziej mylnego – jego dopasowanie oraz jakość są wyjątkowo istotne. To jedno z najpopularniejszych mocowań przerzutki do ramy rowerowej – a przy tym najbardziej cenione przez rowerzystów. Hak przerzutkowy warto mieć w zapasie, zwłaszcza, jeśli planujemy raczej intensywną jazdę. Jeżeli dojdzie do uszkodzenia elementu, można z łatwością wymienić go na nowy.


Haki do ramy rowerowej ze sklepu Rowerek.pl

Sklep internetowy Rowerek.pl oraz jego siedziba w Zielonej Górze pozwala zaopatrzyć się w rozmaite haki do ramy rowerowej. Są to artykuły pochodzące od sprawdzonego producenta komponentów rowerowych – marki Union. Haki przerzutkowe do ramy do roweru są kompatybilne z jednośladami różnych marek, co pozwala na odnalezienie tego odpowiedniego. Pasują one do ram rowerowych takich firm jak KTM, Cube, Scott, GT, Haibike czy Diamondback. Każdy hak posiada w zestawie również specjalną śrubę do mocowania do ramy rowerowej. Asortyment sklepu Rowerek.pl obejmuje również oś piasty, wyprodukowaną przez cenioną w branży rowerowej firmę Accent. Accent Execute to wyjątkowo lekka oś aluminiowa, wyposażona w dźwignię obrotową, umożliwiającą ustawienie zacisku w dowolnej pozycji. Została ona stworzona z myślą o ramach PEAK 29 TA, PEAK 27.5 TAPEAK LADY 29 TA czy CX-ONE PRO TA z gwintem M12x1.5. Części rowerowe ramy dostępne w Rowerek.pl pozwalają na bezpieczną i komfortową jazdę, nawet wyczynową.Zobacz także:

Pozycjonowanie

pixel