Infolinia: 796 935 555
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odzież robocza

( ilość produktów: 14 )

Czasami przy naprawie i konserwacji roweru trzeba się pobrudzić. Oczywiście można wszystkie prace serwisowe powierzyć profesjonalistom, ale wielu użytkowników dwóch kółek lubi samodzielnie pomajsterkować przy swoim pojeździe. Przed przystąpieniem do wszelkich prac, podczas których w obiegu będą smary, oleje i inne brudzące preparaty oraz różnego rodzaju narzędzia, warto zaopatrzyć się w odpowiednią odzież ochronną.


Odzież ochronna – dlaczego warto jej używać?

Ubrania, które nosimy na co dzień i które lubimy, nie nadają się oczywiście do wykonywania tzw. brudnych prac. Z kolei znoszone i nie do końca już zgodne z naszym rozmiarem stare rzeczy mogą nie zagwarantować odpowiedniego komfortu i swobody ruchów podczas majsterkowania przy rowerze. Na takie „okazje” najlepiej mieć przygotowaną specjalną, przeznaczoną konkretnie do tego celu odzież roboczą. Ma ona szczególne właściwości i jest wykonana z tkanin o dużej wytrzymałości. Kroje roboczych spodni czy koszulek są dokładnie przemyślane, tak aby można w nich było wygodnie pracować i nie myśleć o tym, że gdzieś coś nas uwiera i nie pozwala w pełni swobodnie wykonywać zaplanowanej pracy.


Akcesoria ochronne

Ubranie to jedno, ale dla zapewnienia sobie bezpieczeństwa podczas bardziej wymagających i trudniejszych prac przy rowerze, warto zadbać także o odpowiednie akcesoria ochronne, takie jak okulary czy rękawiczki. Oczy są narażone na pochlapanie smarem, olejem lub innymi chemikaliami wykorzystywanymi podczas serwisowania jednośladów, zaś dłonie mogą ucierpieć kiedy wymiany wymagają niewielkie, ostre elementy konstrukcyjne. Wystarczy jednak pamiętać o ochronnych okularach i specjalnych rękawiczkach, zapewniających precyzję ruchów i zmniejszających ryzyko wyślizgnięcia się części podczas naprawy, by zapewnić sobie wysoki komfort podczas prac.

Odzież robocza NEO

W sklepie Rowerek.pl jest duży wybór ubrań i akcesoriów przydatnych nie tylko amatorom, ale i profesjonalistom. NEO odzież robocza jest dobrze znana właścicielom i pracownikom serwisów rowerowych, ale też wszystkim innym osobom lubiącym się trochę „pobrudzić” przy swoim rowerze. Produkty tej marki wyróżniają się wysoką jakością i konkurencyjnymi cenami. W asortymencie sklepu Rowerek.pl dostępne są m.in. okulary ochronne, rękawiczki oraz koszulki damskie i męskie tej marki. Spełniają one wysokie standardy i są bezpieczne oraz wygodne w użytkowaniu.Zobacz także:

Pozycjonowanie

pixel