Infolinia: 796 935 555

Plecaki rowerowe z bukłakiem

( ilość produktów: 2 )

Rower i plecak to rzeczy niemal nierozłączne. Jeśli jadąc na rowerze chce się jednocześnie coś przewozić, plecak sprawdzi się w takim przypadku najlepiej. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że obie ręce pozostają wolne, to jest konieczne dla zachowania bezpieczeństwa. Plecaki na rower mogą być bardzo różne – począwszy od tych najzwyklejszych, które nosimy ze sobą do pracy, szkoły czy na zakupy, a na profesjonalnych sportowych rowerowych modelach skończywszy.

Plecaki rowerowe – jakie powinny być?

Choć tak naprawdę niemal każdy rodzaj plecaka nadaje się do tego, by użytkować go podczas jazdy na rowerze, to niektóre typy sprawdzają się jednak lepiej od pozostałych. Chodzi przede wszystkim o takie, które wykonane są ze specjalnych tkanin, zapewniających dobrą wentylację. Docenić tę właściwość można szczególnie podczas upalnych dni, kiedy ciało tak pod wpływem słońca, jak i wysiłku fizycznego wytwarza dużo wilgoci. Dobrej jakości plecak będzie w stanie odprowadzić nadmiar potu, zapewniając użytkownikowi komfort w czasie jazdy. Plecak rowerowy musi być także przygotowany na kontakt z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Mowa tu przede wszystkim o deszczu i innych opadach. Aby woda nie przedostała się do środka produktu i nie zniszczyła przewożonych tam przedmiotów, musi on być wykonany z wodoszczelnych tkanin.

Dobrze jest też, kiedy plecak ma dużo kieszonek i dodatkowych schowków. Pomaga to lepiej zapanować nad porządkiem wewnątrz, a to szczególnie istotne podczas długiej jazdy. Kiedy rowerzysta wie dokładnie, co gdzie ma, nie musi tracić czasu i nerwów na przeszukiwanie całego plecaka w poszukiwaniu potrzebnych narzędzi, batoników energetycznych czy urządzeń do nawigacji.

Małe plecaki na rower – modele warte polecenia

Wśród rowerowych plecaków dostępnych na stronie sklepu Rowerek.pl na wyróżnienie zasługuje model OXC Aqua 12L czarny. Posiada on dużą kieszeń wewnętrzną i rolowane, wodoszczelne zapięcie. Dla zwiększenia bezpieczeństwa rowerzysty plecak wyposażono w odblaskowe pasy. Dzięki regulowanej długości szelek i paska piersiowego można idealnie dopasować je do swoich potrzeb.

Do aktywności terenowej odpowiednim wyborem będzie plecak rowerowy BP-04 niebieski. Uszyty z nieprzemakalnego nylonu, posiada kieszeń na bukłak, którego wężyk można pokierować do prawej lub lewej szelki. To dobry produkt za niewielkie pieniądze.

Inne modele plecaków od sprawdzonych producentów można znaleźć wśród propozycji sklepu Rowerek.pl.


Może zainteresują Cię również:

Pozycjonowanie

pixel