Infolinia: 796 935 555

Wkłady suportu na kwadrat

( ilość produktów: 8 )

Suport to jeden z elementów mających najistotniejszy wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu napędowego roweru. Zbudowany jest on z ułożyskowanej osi, którą wkręca się do mufy suportu. Do suportu przymocowuje się mechanizm korbowy. W rowerach można spotkać różne typy suportów, m.in. suporty rozbieralne oraz kompakty. To, w jaki sposób suport łączy się z mechanizmem korbowym, zależy od sposobu mocowania. Jednym z możliwych rozwiązań jest mocowanie na kwadrat.


Suporty na kwadrat – popularne i solidne rozwiązanie

W przypadku mocowania na kwadrat koniec osi ma kształt kwadratu, a w jego wnętrzu znajduje się gwint. Z kolei w korbie wykonany jest otwór (o takim samym kształcie), którego rozmiar musi być dostosowany do konkretnej osi. Do połączenia tych dwóch elementów wykorzystuje się specjalną śrubę. Oś suportu na kwadrat występuje w produktach wielu rekomendowanych firm. Godne polecenia rozwiązania to m.in. suport Shimano oraz suport Accent.


Gdzie kupić wkład suportu na kwadrat?

Podczas szukania odpowiedniego suportu warto mieć na uwadze to, jak dużą rolę odgrywa on w funkcjonowaniu układu napędowego roweru, a co za tym idzie – przekształcaniu pracy mięśni użytkownika jednośladu w ruch pojazdu. Z tego względu najlepiej decydować się na produkty znanych marek, które cieszą się dobrą opinią wśród kolarzy. Wysokiej jakości wkłady suportu na kwadrat dostępne są w sklepie Rowerek.pl. Można zaopatrzyć się w nie zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i w placówce stacjonarnej.Może zainteresują Cię także:

Pozycjonowanie

pixel