Infolinia: 796 935 555

Kółka boczne podporowe do rowerka

( ilość produktów: 1 )

Rozpoczęcie nauki jazdy na rowerze to krok, który przynosi dzieciom wiele radości. Aby etap ten był całkowicie bezpieczny, warto zainwestować w boczne kółka. Koła podporowe do roweru pozwolą młodemu rowerzyście poczuć się naprawdę pewnie, a przy tym – sprawią, że rodzic i opiekun będzie spokojny o swoją pociechę.

Koła podporowe do roweru dziecięcego – charakterystyka

Kółka podporowe do rowerka charakteryzują się dużą wytrzymałością. Dzięki solidnym wspornikom oraz konstrukcji wysokiej jakości, nie ulegają one zniszczeniom ani zniekształceniom w trakcie jazdy – nawet jeśli jest ona bardzo częsta. Oprócz solidnej budowy, wyróżnia je także duża stabilność, co ma wpływ na bezpieczeństwo dziecka. Boczne kółka do roweru są łatwe zarówno w montażu, jak i demontażu. Jeśli więc w trakcie nauki Twoje dziecko poczuje się na siłach, aby jeździć na dwóch kołach, zdejmiesz je szybko i bez trudu. Większość kółek bocznych do roweru dziecięcego można dopasować do kół o średnicy od 12 do 20 cali – są one więc bardzo uniwersalnym rozwiązaniem.


Boczne kółka do rowerka – zalety używania

Korzystanie z kół podporowych do roweru podczas nauki jazdy niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim, sprawiają one, że rowerek jest znacznie bardziej stabilny. Dzięki temu, dziecko ucząc się zachować odpowiednią równowagę, czuje się dużo pewniej. Wie, że w przypadku jej utraty, pojazd nie spadnie. Rodzice i opiekunowie również są znacznie spokojniejsi, kiedy ich pociecha ma podczas jazdy poczucie bezpieczeństwa. Wielu rodziców decyduje się na dodatkowe użycie tzw. trzymacza w postaci kija. Warto jednak od samego początku pozwolić najmłodszym na swobodną naukę jazdy przy pomocy bocznych kółek do rowerka. Dziecko, które może jeździć na nim samodzielnie, czuje większą satysfakcję i doskonale wprawia się do jazdy na dwóch kołach.


Koła podporowe do roweru w sklepie Rowerek.pl

W sklepie internetowym i stacjonarnym Rowerek.pl, zlokalizowanym w Zielonej Górze, dostępne są boczne kółka do roweru dziecięcego w kilku wersjach. Wszystkie wyposażone są w wytrzymałe metalowe wsporniki i posiadają regulację pozwalającą na idealne dopasowanie ich do rowerka. Dobrym wyborem okażą się plastikowe kółka podporowe SM-540-Q regulowane 12"-20" o średnicy 5" oraz model SW-284AF 12"-20". To najbardziej uniwersalne koła podporowe do roweru, które sprawdzą się w przypadku każdego dziecięcego jednośladu. Regulowane kółka boczne do rowerków dziecięcych marki Accent są z kolei przeznaczone do rowerów z kołami o średnicy 12”. Ich opony są dodatkowo gumowane. Wszystkie kółka podporowe, znajdujące się w asortymencie sklepu Rowerek.pl, wykonane są z najwyższej jakości materiałów gwarantujących bezpieczeństwo podczas jazdy.Może zainteresują Cię także:

Pozycjonowanie

pixel