Infolinia: 796 935 555

Narzędzia do przerzutek

( ilość produktów: 1 )

Narzędzia do przerzutek rowerowych to przydatne wyposażenie nie tylko każdego serwisu rowerowego, ale i domowego warsztatu rowerowego. Ważne, aby były one wykonane z materiałów wysokiej jakości – zapewniają wówczas komfort użytkowania i służą przez wiele lat. Narzędzia sprawdzają się zarówno podczas drobnych napraw przed wyprawą, jak również w sytuacjach awaryjnych podczas przejażdżki – dlatego warto wozić je ze sobą, kiedy planujemy dłuższą trasę.

Przyrząd do prostowania haka przerzutki – wyjątkowo przydatny

Jednym z narzędzi do przerzutek rowerowych, które warto posiadać w swoim prywatnym warsztacie, jest przyrząd do prostowania haka przerzutki. Przyrząd umożliwia prawidłowe ustawienie haka tylnej przerzutki względem osi kasety. To z kolei wpływa na poprawną zmianę biegów podczas jazdy. To niepozorne i niedoceniane narzędzie, w które naprawdę warto zainwestować. Pozwala ono nie tylko skutecznie i poprawnie zdiagnozować problem, ale i sprawnie sobie z nim poradzić. Wystarczy wkręcić przyrząd w hak w miejsce przerzutki i przy użyciu dołączonej miarki skorygować go na obręczy koła w punkcie odniesienia.


Klucz do prostowania haka przerzutki i inne narzędzia z Rowerek.pl

W ofercie sklepu internetowego Rowerek.pl oraz w jego siedzibie w Zielonej Górze można zaopatrzyć się w różnego rodzaju narzędzia do przerzutek rowerowych – m.in. takich liderów w produkcji narzędzi rowerowych, jak Park Tool czy Bike Hand. Przykładowo, przyrządy do prostowania haka przerzutki pomagają rozwiązać problemy z niewłaściwym działaniem przerzutki tylnej. Przyrząd marki Park Tool – model DAG-2.2 – dopasowuje się do kół od 20'' do 29''. Jest on wykonany z grubej narzędziowej stali pokrytej chromem, a jego części są wymienne – włącznie z końcówką gwintowaną. W asortymencie sklepu Rowerek.pl dostępne są też klucze do przewodów. Warto zwrócić uwagę na klucz Shimano TL-EW02, służący do podłączania i odłączania przewodów elektrycznych systemu E-TUBE. Jeden jego koniec służy do podłączania wtyczek w gniazda urządzeń systemu Di2, drugi – do ich odłączania. Ponadto, oferta sklepu Rowerek.pl obejmuje również wskaźniki prowadzenia linki marki Shimano. W zależności od modelu, są one kompatybilne z takimi przerzutkami jak FD-R3000, FD-R3030, FD-9000, FD-6800 i FD-5800. Okażą się one niezbędne w trakcie serwisowania lub wymiany przerzutki.Być może zainteresuje Cię również:

Pozycjonowanie

pixel