Infolinia: 796 935 555

Noski do okularów rowerowych

( ilość produktów: 6 )

Dobrej jakości okulary na rower to gadżet, którego znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa jazdy jest nie do przecenienia. Oprócz swojej oczywistej funkcji, czyli ochrony oczu przed promieniowaniem UV, pełnią też rolę „tarczy”, zapobiegającej przedostawaniu się pod powieki różnych zanieczyszczeń czy wody. Pomagają również skutecznie odpierać ataki insektów – przy szybkich przejazdach przedostanie się do oczu nawet małej muszki może okazać się naprawdę niebezpieczne.

Okulary rowerowe – każdy ich element ma znaczenie

Na jakość i funkcjonalność okularów sportowych wpływ ma wiele kwestii. Oczywiście największe znaczenie mają szkła i ich właściwości. Ważne, aby były trwałe, lekkie i posiadały filtr chroniący przed promieniowaniem UV. Jeśli dodatkowo posiadają powłokę antyrefleksową i warstwę zapobiegającą parowaniu soczewek, to tym lepiej dla naszego bezpieczeństwa. Warto również wiedzieć, że różne kolory szkieł w okularach rowerowych nie są jedynie kaprysem, mającym na celu uczynienie ich bardziej atrakcyjnymi pod względem wizualnym. Konkretne kolory szkieł mają konkretne przeznaczenie i warto się z ich właściwościami zapoznać. Elementem o niebagatelnym znaczeniu dla komfortu użytkowania są również noski. Najlepiej, jeśli są miękkie i elastyczne, bo dzięki temu doskonale dopasowują się do potrzeb rowerzysty. Dobrze również, gdy do ich produkcji wykorzystuje się surowce o właściwościach antyalergicznych – wziąwszy pod uwagę fakt, że okularów sportowych używa się zazwyczaj w trudnych warunkach i przez wiele godzin, ta cecha zyskuje na znaczeniu. Producenci okularów rowerowych zazwyczaj oferują noski pasujące do konkretnych modeli z ich kolekcji.

Noski do okularów sportowych w ofercie sklepu rowerek.pl

Na stronach sklepu internetowego rowerek.pl można znaleźć duży wybór różnych akcesoriów rowerowych, takich jak m.in. noski do okularów. Głównie są to modele dedykowane do okularów marki Accent. Na uwagę zasługują choćby noski do okularów ACCENT HERO. Wykonane są z bardzo miękkiej i świetnie dopasowujące się do kształtu nosa gumy, dzięki czemu idealnie się układają i nie podrażniają skóry. Dostępne są w kilku atrakcyjnych kolorach. Posiadaczy okularów ACCENT STINGRAY z pewnością ucieszy możliwość dokupienia sobie wymiennych nosków odpowiednich do tego modelu. Ich montaż jest banalnie prosty, a walory użytkowe naprawdę wysokie. One również zostały wykonane z miękkiej gumy.


Zobacz także:

Pozycjonowanie

pixel