Infolinia: 796 935 555

Wycieraczki samochodowe

( ilość produktów: 75 )

Wycieraczki do szyb stanowią jeden z najważniejszych elementów każdego samochodu – zarówno osobowego, jak i dostawczego. To właśnie one zapewniają kierowcy prawidłowe pole widzenia podczas opadów deszczu czy śniegu. Wycieraczki samochodowe zapewniają zatem nie tylko komfort, ale i – przede wszystkim – bezpieczeństwo jazdy. Mowa o bezpieczeństwie zarówno samego kierującego, jak i pasażerów oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego. Jeżeli nie odprowadzają one wody z szyb tak dobrze, jak wcześniej, oznacza to konieczność ich wymiany. Znakiem oznaczającym zużycie wycieraczek jest także ich przeskakiwanie w trakcie pracy czy wydawanie niestandardowych odgłosów. Działając w nieprawidłowy sposób, w dużym stopniu ograniczają one kierowcy widoczność, a co za tym idzie – mogą doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze.

Wycieraczki samochodowe do szyb – gwarancja bezpiecznej jazdy

Wymiana wycieraczek do szyb jest jednak prosta i nie zajmuje wiele czasu. Posiadają one kilka montażowych nakładek – stosując się do instrukcji obsługi konkretnego modelu, bez problemu założysz je na szybach swojego pojazdu. Pióra wycieraczek samochodowych do szyb mają różną długość. Dłuższe montowane jest po stronie kierowcy, z kolei krótsze – po stronie pasażera. Ze względu na konstrukcję wycieraczki dzielimy na szkieletowe, bezszkieletowe oraz hybrydowe. Pierwsze z nich, stosowane zwłaszcza w pojazdach starszej generacji, posiadają cztery profile – a dzięki temu pasują do większości samochodów oraz do każdej szyby. Wariant bezszkieletowy o kształcie litery C to eleganckie i wytrzymałe propozycje, które radzą sobie nawet podczas bardzo intensywnych opadów atmosferycznych. To zasługa ich ścisłego przylegania do szyby. Wycieraczki hybrydowe oparte na niskich profilach składają się z ramienia połączonego z piórem i gwarantują niezwykle wysoką skuteczność w usuwaniu wody z szyby.

Dobre wycieraczki do szyb samochodowych – co je wyróżnia?

Dobre wycieraczki samochodowe to takie, które gwarantują bezawaryjną pracę przez długi czas, nawet przy częstym i intensywnym użytkowaniu. Powinny one także dokładnie zbierać wodę z całej powierzchni szyby i dobrze do niej przylegać. Dużym atutem tego elementu pojazdu jest również cicha praca – głośne szuranie po szybie wielu kierowców zwyczajnie dekoncentruje, a często także oznacza ich zużycie. Jeśli poszukujesz wycieraczek do modelu samochodu nowszej generacji, najlepszy wybór stanowią wycieraczki hybrydowe, z kolei w przypadku starszych aut najpopularniejsze są te w wersji szkieletowej.

Kup komplet wycieraczek samochodowych w Rowerek.pl

W sklepie internetowym Rowerek.pl oraz w placówce stacjonarnej zlokalizowanej w Zielonej Górze dostępne są wysokiej jakości wycieraczki samochodowe do szyb od renomowanego producenta – marki Visee. To propozycje pasujące do wielu marek oraz modeli pojazdów, przeznaczone do szyb zarówno przednich, jak i tylnych. Dostępne są wśród nich nie tylko wycieraczki uniwersalne, ale i te kompatybilne z konkretnym samochodem ze względu m.in. na swoją długość. Gwarantują one dużą wydajność w trakcie opadów, równomierne zbieranie wody z całej powierzchni szyby oraz skuteczną pracę w niskich temperaturach. Wyróżnia je przede wszystkim dopracowana, aerodynamiczna konstrukcja oraz wykonanie z wysokiej jakości materiałów. Są one odporne zarówno na ścieranie, jak i na działanie promieni UV.

Bez względu na to, czy poszukujesz wycieraczek samochodowych tylna szyba, czy tych przeznaczonych do szyby przedniej, asortyment Rowerek.pl pozwala zaopatrzyć się w każdy z potrzebnych wariantów. Na uwagę zasługują m.in. wycieraczki samochodowe z linii Hexa, możliwe do zakupu w szerokim zakresie długości i we wszystkich rodzajach uchwytów, jakie są dostępne na rynku. Asortyment sklepu obejmuje także wycieraczki z serii Synergy czy Standard w nieco niższych cenach. Wybierz wycieraczki, które pasują do Twojego pojazdu, i zadbaj o bezpieczeństwo oraz komfort podczas jazdy.

Pozycjonowanie

pixel