Infolinia: 796 935 555

Torby i sakwy podsiodłowe na rower

( ilość produktów: 34 )

Torby oraz sakwy rowerowe stanowią niezbędny element wyposażenia podczas wyprawy rowerowej – zwłaszcza tej dłuższej. Niewielkie sakwy rowerowe pod siodło nadają się idealnie w celu ukrycia drobiazgów – np. obowiązkowych narzędzi czy przekąsek energetycznych. Są one także dobrym uzupełnieniem pozostałych, dużych toreb. Sakwy podsiodłowe dużych rozmiarów pozwalają z kolei przechowywać większe, potrzebne w trakcie wycieczki przedmioty. Poszukując torby podsiodłowej do swojego jednośladu, znajdziesz zarówno te o pojemności 0,6 litra, jak i te 6-ciolitrowe.

Torba rowerowa pod siodło – kompaktowa i funkcjonalna

Torby rowerowe pod siodełko projektowane są w taki sposób, aby były dopasowane do większości rowerów. Nawet te o mniejszej pojemności zazwyczaj są naprawdę pojemne i występują w różnych kształtach. Dzięki temu można przewozić w nich najpotrzebniejsze akcesoria, bez konieczności zabierania dodatkowych plecaków. Specjalne usztywnienia torebek podsiodłowych rowerowych sprawiają, że zachowują one swój kształt nawet, jeśli są całkowicie puste. Mocowanie sakiew do siodełka jest proste i nie zajmuje dużo czasu – najczęściej służy do tego plastikowy klips. Jeżeli więc zapomnisz o czymś podczas pakowania na wycieczkę, szybko zamontujesz torbę pod siodełkiem. Sakwy rowerowe pod siodło wyposażone są w specjalny odblask, zwiększający bezpieczeństwo podczas jazdy po ciemku.


Torby rowerowe pod siodełko w ofercie Rowerek.pl

Asortyment sklepu internetowego Rowerek.pl i jego siedziby w Zielonej Górze obejmuje rozmaite torby rowerowe pod siodło. Są to wysokiej jakości artykuły, pochodzące od renomowanych marek, takich jak SKS Germany, Topeak, Accent czy Continental. Warta zauważenia jest m.in. dwukomorowa torba podsiodłowa Topeak Mondopack o pojemności 1,2 litra. Jest ona wykonana z wytrzymałego włókna nylonowego i posiada specjalną kieszonkę z siatki na drobne przedmioty. Na uwagę zasługuje także torba podsiodłowa Explorer Straps 1800, wykonana z wodoodpornego i odpornego na ścieranie materiału. Jej pojemność to 1,8 litra. Jeżeli poszukujesz sakwy, w której zmieścisz duży bagaż, postaw na model Topeak Loader Backloader o pakowności 10 litrów. Jeśli z kolei zależy Ci na zamocowaniu pod siodełkiem niewielkiej sakiewki na drobiazgi, dobrym wyborem okaże się torba podsiodłowa Racer Straps marki SKS Germany, o pojemności 0,3 litra. Torby rowerowe pod siodełko dostępne w ofercie sklepu Rowerek.pl to gwarancja maksymalnie komfortowych wypraw rowerowych.Sprawdź podobne produkty:

Pozycjonowanie

pixel