Infolinia: 796 935 555

Zestaw lampek rowerowych

( ilość produktów: 26 )

Prawidłowa widoczność na drodze to podstawa. Oświetlenie rowerowe jest zatem elementem, w który powinien zainwestować każdy rowerzysta – zwłaszcza jeśli przemieszcza się za pomocą jednośladu po zmroku. Przednia lampa rowerowa ze strumieniem jasnego światła doskonale oświetla drogę, z kolei tylna – ze światłem czerwonym – stanowi znak ostrzegawczy dla pozostałych członków ruchu. Wyróżniamy różne rodzaje lamp do jednośladów – m.in. ładowane za pomocą USB lub baterii oraz zasilane na dynamo. Posiadanie odpowiedniego oświetlenia przy rowerze znacząco zwiększa poziom bezpieczeństwa w trakcie jazdy. Zapobiega ono ewentualnym kolizjom i pozwala na znacznie bardziej komfortową jazdę.

Dlaczego warto kupić zestaw lamp rowerowych?

Kupując zestaw lamp rowerowych, zawierający zarówno lampę przednią, jak i tylną, oszczędzamy przede wszystkim pieniądze. Decydując się na komplet, najczęściej spotkamy się z bardziej przystępną ceną niż w przypadku pojedynczych lampek. Co więcej, lampy rowerowe wchodzące w skład konkretnego zestawu, mają także bardzo podobne parametry. Wybierając komplety, oszczędzamy więc również cenny czas. Nie musimy poszukiwać każdej lampki z osobna, niejednokrotnie w kilku różnych sklepach, aby dopasować ją jakościowo do drugiej. Kolejną zaletą zestawów oświetlenia rowerowego jest ich łatwy montaż oraz uniwersalność – zazwyczaj pasują one do różnego typu jednośladów.


Zestawy oświetlenia rowerowego w sklepie Rowerek.pl

W sklepie internetowym Rowerek.pl oraz w jego siedzibie w Zielonej Górze dostępne są zestawy lamp rowerowych cenionych producentów z branży, m.in. Lezyne, Author czy Cateye. Poszukując rozwiązania przystępnego cenowo, warto zwrócić uwagę na zestaw lampek Author Spark AL 5 lm na baterie. Zapewniają one doskonałą boczną widoczność i są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Dobrym wyborem okażą się również lampki AUTHOR Stake mini USB z diodami LED, które gwarantują bardzo dobrą widoczność nawet w trakcie opadów. Lampy rowerowe ładowane przy pomocy USB to prawdziwy hit wśród miłośników jednośladów. Zestaw, który posłuży nam przez długie lata, to także LED Hecto Drive 500XL USB marki Lezyne. Innym godnym polecenia kompletem będzie podwójna lampka Cateye SL-LD400 Duplex z trybami stałym oraz błyskowym. Wszystkie zestawy oświetlenia rowerowego ze sklepu Rowerek.pl cechuje wysoka jakość – zagwarantują one bezpieczeństwo rowerzysty niezależnie od panujących warunków!
Sprawdź także:

Pozycjonowanie

pixel