Infolinia: 796 935 555

Zapięcia, linki i kłódki do roweru na szyfr

( ilość produktów: 1 )

Zakup roweru, szczególnie takiego bardziej profesjonalnego, to nierzadko spory wydatek. Nie warto zatem żałować środków i na to, by odpowiednio zabezpieczyć go przed kradzieżą. Jednym z bardziej przydatnych i skutecznych w tej kwestii gadżetów jest zamek szyfrowy do roweru.

Zapięcie na szyfr – kiedy warto się na nie zdecydować?

Nie ma się co oszukiwać – idealne zabezpieczenie roweru przed kradzieżą po prostu nie istnieje. Wprawieni w swoim fachu złodzieje zawsze znajdą sposób, by poradzić sobie ze wszystkimi linkami, blokadami i alarmami. Niestety, taka jest prawda. Można natomiast zrobić wiele, by im to zadanie maksymalnie utrudnić. Jeśli nie będą mogli szybko uporać się z zabezpieczeniami, to wzrośnie ryzyko, że zostaną nakryci na gorącym uczynku, a tego z pewnością będą unikać. Zapięcia na szyfr są bardzo praktyczne – nie trzeba mieć do nich klucza, więc nie ma obawy, że się go gdzieś zgubi. Taki rodzaj zabezpieczenia sprawdzi się wtedy, gdy zostawiamy rower na krótką chwilę w miarę bezpiecznym miejscu. Jeśli dużo podróżujemy na rowerze i mamy sporo przystanków po drodze, albo jesteśmy zmuszeni często „parkować” rower na dłużej w jednym miejscu (np. przed pracą albo przed uczelnią), warto stosować zapięcia z szyfrem w połączeniu z innymi metodami ochrony przed kradzieżą, takimi jak U-lock, łańcuch lub składane zapięcie.


Zamknięcie rowerowe na szyfr – oferta sklepu Rowerek.pl

Wśród produktów z tej kategorii, dostępnych w sklepie Rowerek.pl, na wyróżnienie na pewno zasługuje zapięcie rowerowe ONGUARD Doberman 8031L Linka - 12mm 240cm – SZYFR. Posiada ono wysokiej jakości skręcaną stalową linkę, odporną na przecięcia i piłowanie. Została ona solidnie przytwierdzona do mechanizmu blokującego, dzięki czemu cała konstrukcja jest naprawdę solidna i wytrzymała. Linkę osłonięto warstwą grubego winylu zwiększającą bezpieczeństwo i chroniącą przed obtarciami i upadkami, a także chroniącą sama linkę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Długość zapięcia, wynosząca imponujące 240 cm, pozwala spiąć jednocześnie większą ilość sprzętu.
Warte polecenia jest także zapięcie rowerowe U-Lock ONGUARD Combo Mini DT 8015C - 13mm 90mm 140mm - SZYFR + linka 10mm 120cm. Jest ono bardzo wygodne w użytkowaniu, bo łączy w sobie zalety zamka U-lock i szyfrowego zamka. Szeklę wykonano z hartowanej stali, wykazującej wysoka odporność na przecinanie. Mechanizm blokujący SBC (Steel Ball Combo) zapewnia doskonałą ochronę przed rozerwaniem i podważeniem.
Te i wiele innych zabezpieczeń można kupić w sklepie Rowerek.pl
Zobacz również:

Pozycjonowanie

pixel