Infolinia: 796 935 555

Zapięcia i blokady do roweru U-lock

( ilość produktów: 21 )

Zabezpieczenie rowerowe to niewątpliwie jedno z najpotrzebniejszych akcesoriów kolarskich. Przydaje się ono zwłaszcza tym osobom, dla których jednoślad pełni funkcję środka transportu do szkoły, pracy czy sklepu. Oprócz tego, z zapięcia warto korzystać wtedy, gdy pojazd jest przechowywany w piwnicy. W ten sposób dodatkowo zabezpieczymy go przed kradzieżą. Wśród rozwiązań dostępnych na rynku znajduje się zapięcie rowerowe U-lock. Przez wielu miłośników kolarstwa uznawane jest ono za najbardziej wytrzymałe, a co za tym idzie - najskuteczniejsze.


Zapięcie do roweru U-lock – charakterystyka

Zapięcia rowerowe U-lock przypominają swoim kształtem literę U. Wykonane są one z utwardzanej stali dzięki czemu znacznie utrudniają kradzież pojazdu. Wysokiej jakości materiał uniemożliwia zniszczenie zabezpieczenia przez przecięcie, wyginanie czy zgniatanie. Zapięcie przekłada się przez ramę jednośladu oraz element, do którego pojazd będzie przymocowany. Solidne zabezpieczenia mają podwójny rygiel, co stanowi dodatkowe utrudnienie dla potencjalnego złodzieja.


Godne polecenia U-locki

Zapięcia typu U-lock dostępne są w sklepach z częściami i akcesoriami dla rowerzystów. Wśród kolarzy dużą popularnością cieszy się m.in. U-lock Onguard. Zabezpieczenia tego producenta skutecznie chronią jednoślad przez kradzieżą. Miłośnicy jazdy na dwóch kółkach chętnie wybierają również U-lock Kryptonite. Występuje on w różnych wariantach, m.in. w wersji o mniejszych wymiarach niż standardowe zabezpieczenie. Godnym polecenia akcesorium jest także zapięcie OXC.


Zabezpieczenie U-lock dostępne w Rowerek.pl

Wysokiej jakości zapięcia rowerowe typu U-lock znajdują się w asortymencie sklepu Rowerek.pl. Akcesoria wytwarzane przez rekomendowane marki nabyć można za pośrednictwem strony internetowej lub w placówce stacjonarnej. Oferta obejmuje m.in. zabezpieczenia Kryptonite, OXC oraz Onguard. Oprócz akcesoriów zaufanych marek, w Rowerek.pl dostępne są także liczne elementy wyposażenia roweru, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie pojazdu.Sprawdź podobne produkty:

Pozycjonowanie

pixel