Infolinia: 796 935 555

Odstąpienie od umowy

Zwrot towaru:

 

 • Istnieje możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w terminie 60 dni od daty otrzymania zamówienia.
 • Zwracany towar powinien być w stanie nienaruszonym, w oryginalnym pudełku wraz z otrzymanym dokumentem sprzedaży (wydruk fiskalny, faktura Vat) lub jego kopią.
 • Towar należy odesłać na własny koszt na adres podany poniżej wraz z wypełnionym formularzem ZWROTU.
 • Zwrot środków następuje w terminie do 60 dni po wpłynięciu do nas przesyłki ze zwracanym towarem. Środki zwracane są na rachunek bankowy wskazany w formularzu zwrotu lub wypłacane w gotówce w siedzibie firmy.

Formularz ZWROTU do pobrania ► Tutaj ◄Odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży zawartej na odległość:
Zasadniczą różnicą pomiędzy zwrotem towaru, a odstąpieniem od umowy kupna sprzedaży jest to, że w przypadku zwrotu towaru, zwrócony może być pojedynczy produkt z większego zamówienia, natomiast w przypadku odstąpienia od umowy kupna sprzedaży dochodzi do zwrotu wszystkich produktów ujętych w zamówieniu (umowie).

 • Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
 • Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
 • Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).
 • Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
 • Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej [proszę wstawić adres strony internetowej]. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (w formie pisemnej lub pocztą elektroniczną).
 • Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 • Wraz z odsyłanym towarem należy zwrócić wszelkie rzeczy, które stanowiły integralną część umowy, w tym paragon fiskalny.


Skutki odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży zawartej na odległość:

 • W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
 • Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 • Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres do korespondencji podany w REGULAMINIE niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
 • Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.


Korespondencję proszę kierować na adres:

ROWEREK.pl
Al. Wojska Polskiego 86
65- 762 Zielona Góra
Z dopiskiem Wymiana/Zwrot

Pozycjonowanie

pixel