Infolinia: 796 935 555

Komplety narzędzi rowerowych - zestawy kluczy, walizki

( ilość produktów: 13 )

Każdy, kto dużo jeździ na rowerze, zazwyczaj ma potrzebę poznania swojego jednośladu bliżej i dowiedzenia się, jak wszystko w nim funkcjonuje. Zdarzają się przecież sytuacje, kiedy rower zepsuje się w najmniej oczekiwanym momencie, z dala od warsztatów i serwisów, a do domu przecież jakoś wrócić trzeba. Oprócz podstawowej wiedzy z zakresy budowy i działania roweru, przydatne okazują się wówczas uniwersalne, dobrze skomponowane zestawy narzędzi.


Zestaw kluczy rowerowych – bez niego ani rusz

Do wożenia ze sobą narzędzi, które mogą przydać się w razie awarii, trzeba podejść zdroworozsądkowo. Nikt przecież nie będzie jeździł z ciężką walizką w plecaku, pełną śrubokrętów, zapasowych części itd. Wystarczy dobrze przemyśleć sprawę i skorzystać z porad doświadczonych praktyków, którym zdarzyło się naprawiać rowery podczas wypraw. Duży wybór gotowych zestawów narzędzi można znaleźć w sklepie rowerowym rowerek.pl. Są wśród nich zarówno podstawowe, jak i bardziej złożone komplety.

Wśród artykułów z tej kategorii cieszących się największą popularnością na pewno należy wymienić zestawy kluczy do roweru.

Bardzo uniwersalną propozycję stanowi zestaw kluczy płasko-oczkowych Topex 8-17 mm, 6 szt. W jego skład wchodzi 6 salowych kluczy w rozmiarach 17 mm, 14 mm, 13 mm, 12 mm, 10 mm i 8 mm. Waży on niewiele i jest sprzedawany w poręcznym opakowaniu, zapewniającym łatwy dostęp do potrzebnych narzędzi.


Godny polecenia jest również zestaw narzędzi/kluczy (scyzoryk) Topeak Tubi 18, 18 w 1. Oprócz kluczy imbusowych w rozmiarach 2/2,5/3/4/5/6 mm, w zestawie znajdują się klucze Torx T10 i T25, nóż, piłka, szpikulec wyposażony w piłkę, przeznaczony do łatania opon w systemie bezdętkowym, zatyczka zatrzymująca powietrze, śrubokręt Philips 2.0, nakrętka do wyciągania szpikulca, o którym mowa wcześniej, pojemnik na sznury butylowe oraz sznury butylowe w ilości trzech sztuk. Wszystko to skryte w bardzo zgrabnym pudełeczku, który można wozić w plecaku, schowku lub torbie.


Zestaw narzędzi do roweru – jaki wybrać?

W skompletowaniu zestawu narzędzi należy kierować się przede wszystkim typem roweru, ale też stylem jazdy. Rowery trekkingowe i MTB są narażone na uszkodzenia o wiele bardziej, niż rowery miejskie i inne typy przeznaczone do rekreacyjnej jazdy. Warto zatem wybierając się na wyprawę w wymagający teren zabrać ze sobą więcej narzędzi, które okażą się pomocne, kiedy np. konieczne będzie załatanie opony. Świetną propozycja może okazać się np. zestaw narzędzi rowerowych Bike Hand YC-728 w walizce. Znajdują się w nim m.in. nitownica łańcuchowa, płaskie wkrętaki i śrubokręty, wiele różnych rodzajów kluczy, ściągacze do blokowania i ściągacz korby, Torx T25 oraz zestaw łatek. Jak widać, jest on bardzo rozbudowany i sprawdzi się – za sprawą kompaktowych rozmiarów – w trasie, ale też w warsztacie. Dzięki tym narzędziom domowa konserwacja jednośladu będzie dużo łatwiejsza i równie profesjonalna, co w renomowanym serwisie.


W sklepie rowerowym Rowerek.pl dostępnych jest także wiele zestawów narzędzi w typie Multitool, wyglądem przypominających scyzoryki i posiadających naprawdę wiele przydatnych narzędzi. Na pewno każdy użytkownik znajdzie wśród nich model odpowiedni dla siebie. Warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa, jakie zapewniają pracownicy sklepu. Oprócz witryny internetowej, sklep posiada stacjonarną siedzibę w Zielonej Górze. Zapraszamy do kontaktu i poznania oferty bliżej.

Może zainteresują Cię także:

Pozycjonowanie

pixel